Nový Spark
venku od 1. září
RockOpera chystá hororový live stream

RockOpera chystá hororový live stream

RockOpera Praha se připravuje na další ze série živých streamů. V sobotu 22. května chce odehrát celou koncertní verzi Vymítače, jedné z jejích nejúspěšnějších a zároveň nejtvrdších oper. Přenos začne ve 20 hodin a jde o již čtvrtý z velkého jeviště divadla.

Tentokrát se ho ovšem diváci dočkají poprvé prostřednictvím YouTube. Aby jim nic neuniklo, mohou se mezi čekající uživatele přidat už teď .

„Kamil Střihavka se už intenzivně připravuje, stejně jako zbytek souboru. V RockOpeře to začíná hučet, všichni se těší,“ říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest s tím, že v rámci přenosu se mimo ní a Kamila Střihavky v titulní roli diváci dočkají také Žántí, Jana Tláskala a dalších.

Minulé streamy slavily u fanoušků velký úspěch. Divadlu zaslali dobročinné dary celkem ve výši zhruba 90 tisíc korun. Ačkoliv rozvolňování již otevřelo kultuře malé možnosti, RockOpera Praha stále nemůže navzdory vládním opatřením odehrát standardní představení. Příznivcům tedy nadále nabízí alespoň přímé přenosy, v jejichž rámci ji mohou lidé podpořit zasláním libovolné částky na účet spolku RockOpery Praha z. s.: 218895425/0600.

Divadlo své streamy připomíná také vlogy na YouTube. Ten poslední pochází z prvního přenosu a zachycuje rozhovor moderátora Jiřího Štrauba s podporovatelem RockOpery Praha Martinem Nejedlým ze Společnosti Richarda Wagnera Praha.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace