Nový Spark
venku od 28. června
RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha si pro fanoušky připravila další specialitu, a to v podobě jejích vlastních vlogů, které se na síti objeví co nevidět. V materiálech se objeví např. Pavla Forest, Milan Steigerwald nebo Viktor Dyk.

Kamera zavítala i na pohybové zkoušky chystané opery Bardo Thödol a vypadá to, že hlavní hrdina Matěj Kohout se v představení jako znovuzrozený objeví možná tak, jak ho pánbůh stvořil.

Také se zahájila výuka na Oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha a v prvním ročníku se opět objevilo mnoho zajímavých, nadějných, mladých tváří.

Zakladatel divadla Milan Steigerwald byl 6. září hostem v pořadu Rocková zpovědnice Radia Beat. Mluvil o plánech do budoucna a také o vydávaném dvojalbu „Faust“ (křest 23. 9. na jevišti RockOpery Praha po představení). Stanice pak měla možnost jako první odvysílat konečné zmasterované verze skladeb „Jádro pudla“ a „Šedá teorie“, jež Milan přinesl přímo ze studia „ještě horké“. Jeho vzpomínky na fungování na hudební scéně v dobách minulých navíc vzbudily u některých posluchačů kontroverzní reakce a telefon Beatu byl na desátou hodinu večer celkem vytížen.

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
21.07. Combichrist
22.07. Decapitated, Aborted, Une Misere
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
A co FAKKER!?