Nový Spark
venku od 1. října
RockOpera Praha dala fanouškům k narozeninám Fantóma

RockOpera Praha dala fanouškům k narozeninám Fantóma

Oslavy deseti let RockOpery pokračují. Na repríze Anny Kareniny bylo představeno elektronické periodikum Fantóm RockOpery, jehož první číslo si můžete přečíst zde .

Blíží se představení Antigona (19.4.), což je mimochodem úplně první opera, která v rámci projektu RockOpera Praha vznikla. Ani tento večer nebude chybět dárek. Tentokrát se bude jednat o evropskou premiéru bosenského snímku ROCK’N’WAR.

Jeho tvůrci, kteří budou přítomni, k filmu říkají: „V době, když jsme začali, byla válka daleko. Nikdo o tom nepřemýšlel. Myslím, že to bylo v roce 1988. Dnes, když už všechno znáš, když se ohlédneš zpátky na celý obraz, je jednoduché říct: ‚Já jsem to už tehdy věděl.‘ My jsme nevěděli nic. Myslím, že to je jediná pravda. Ani nás to nezajímalo. Hráli jsme a to nám v hlavě nejvíc znělo.“ Do Bosny a Hercegoviny navíc RockOperu Praha čeká její první zahraniční zájezd v historii, aby ve městech Bihać a Tuzla odehrála představení Faust.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace