Nový Spark
venku od 1. října
RockOpera Praha dokončuje Fausta

RockOpera Praha dokončuje Fausta

RockOpera Praha má pro své fanoušky radostnou zprávu. Práce na dlouho očekávaném dvojalbu Faust jsou už téměř konce. Představení, k němuž se deska váže, navíc zahájí novou sezónu v tomto divadle pro rockery, a to 23. září v 19:00.

Ještě předtím se měla v Kroměříži odehrát opera Anna Karenina. Ta se ale z důvodu řádných příprav uskuteční v tamějším Divadelním sále Domu kultury o týden později, 26. září. Z produkčních důvodů se přesunuje i turné po Bosně a Hercegovině. RockOpera Praha se tam bude prezentovat až příští rok. Již 14. září ovšem jede Pavla Forest s Milanem Steigerwaldem dojednat podrobnosti o dalším zahraničním výjezdu divadla. RockOperu Praha totiž čeká v Polsku nový site specific project. Tentokrát v jeho rámci předvede koncertní průřez svými operami. Zde se také uskuteční umělecké workshopy. Pavla Forest bude lektorovat zpěv, Irina Andreeva pohybové divadlo, Richard Scheufler hru na baskytaru a Salvi Salvatore akrobacii na šálách v historických reáliích zámku Gorzanow.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace