Nový Spark
venku od 1. října
RockOpera Praha se pochlubí novými plakáty KING SIZE a smějícího se Kamila Střihavky na kříži

RockOpera Praha se pochlubí novými plakáty KING SIZE a smějícího se Kamila Střihavky na kříži

RockOpera Praha měla 26. května pokřtít své nové dvojalbum Faust, jehož mix se však nakonec protáhl. Jako kompenzaci si divadlo pro své fanoušky přichystalo velké plakáty v digitálním tisku k čerstvému vydání původně eponymního CD skupiny zakladatelů RockOpery Praha Pavly Forest a Milana Steigerwalda KING SIZE, jež nově nese název „Poslední Mohykán z města“. Na plakátech se také objeví obraz Kamila Střihavky přibitého na kříži se zářícím úsměvem a s nápisem RockOpera Praha místo tradičního INRI od Michaely Fišerové. Malbu dostal zpěvák jako dárek k narozeninám na představení Romeo & Julie.

Dvojalbum Faust bude tedy nakonec pokřtěno 9. června na repríze Anny Kareniny. Lístky na ni můžete navíc získat s padesáti procentní slevou, jestliže si koupíte vstupenky na nadcházející festival RockOpera River Fest 4, který se bude konat 23. července v Českém Šternberku (více na www.rockopera.cz ). Ještě před touto akcí budete moct divadlo vidět 16. července na Slavnostech svijanského piva, kde představí koncertní průřez celou svojí tvorbou. RockOpera Praha se také v září chystá na svůj první zájezd do zahraničí. Turné po Bosně a Hercegovině bude zaznamenávat na kameru režisér Jan Brichcín. Ten samý měsíc se také pro zájemce otevře Rocková akademie podpořená Prahou 7.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace