Nový Spark
venku od 1. října
RockOpera Praha se vydává do zahraničí a chystá ulítlou verzi Romea & Julie

RockOpera Praha se vydává do zahraničí a chystá ulítlou verzi Romea & Julie

Na nadcházející repríze Antigony bude mít jako překvapení k probíhajícím oslavám deseti let RockOpery Praha premiéru bosenský dokument ROCK’N’WAR. Přítomni budou také tvůrci včetně režiséra Damira Piriće, který RockOperu pozval do Bosny a Hercegoviny, aby tam (ve městech Bihać a Tuzla) odehrála představení Faust.

U toho ale spolupráce nekončí. RockOpera Praha totiž chystá – jak potvrdila ředitelka Pavla Forest - s bosenskými tvůrci nový evropský projekt. 9. května se odehraje představení Romeo & Julie v netradičním duchu. Repríza má neoficiální název Romeo & Julie po čtyřiceti letech. V hlavních rolích osudových milenců se totiž představí zralá dvojice Pavla Forest a Jiří Zonyga.

Představení bude speciální také tím, že v něm zazní písně od skupiny KING SIZE Pavly Forest a skladatele Milana Steigerwalda v podání jejich původní interpretky. Dvě alba KING SIZE navíc znovu vycházejí v novém vydání a po humorně pojaté verzi Romea & Julie budou patřičně pokřtěna veronským vévodou - Kamilem Střihavkou.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace