Nový Spark
venku od 1. října
RockOpera Praha vyhlásila soutěž o lístky na novou sezónu

RockOpera Praha vyhlásila soutěž o lístky na novou sezónu

RockOpera Praha si pro své fanoušky připravila na začátek sezóny soutěž o třikrát dvě vstupenky na představení Faust (23. září), o třikrát dvě vstupenky na představení Oidipus Tyranus (24. září) a o sto padesátikorunovou slevu na lístky na jakoukoliv operu. Stačí zavítat ZDE . Akce trvá jen do 4. září.

Na představeních konaných k výročí deseti let RockOpery Praha čeká diváky vždy nějaké speciální překvapení. Po Faustovi bude pokřtěno dlouho očekávané dvojalbum k opeře a to rovnou třemi generacemi Urbanů, totiž Jiřím Urbanem starším (ARAKAIN), Jiřím Urbanem mladším (DYMYTRY) a nejmladším čerstvým žákem 1. třídy ZŠ Kubou Urbanem. Po Oidipovi Tyranovy bude zase představena reedice stejnojmenné desky. Ještě předtím se ale 17. září divadlo vydá do zahraničí, respektive na polský zámek Gorzanow s operou Antigona, jíž zde odehraje pod záštitou nadace snažící se historickou památku zvelebit. Další plány RockOpery Praha si můžete vyslechnout přímo od jejího skladatele a zakladatele Milana Steigerwalda, který bude 6. září hostem Radia Beat.

Autoři fotek: Hanka Brožková, Pyroterra, Zdeněk Bereza, Vladimír Wiesmeier, Nikola Bernard.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace