Nový Spark
venku od 1. října
RockOperu Praha čeká perné léto

RockOperu Praha čeká perné léto

RockOpera Praha se chystá na vyčerpávající „prázdniny“. Nadchází festivalová sezóna, a tak se divadlo s koncertním průřezem celou svojí tvorbou představí 16. července na Slavnostech svijanského piva. Nebudou chybět ani artisté, s nimiž se akce zúčastní i vzdušný akrobat Salvi Salvatore. Vrcholem pak bude vlastní festival divadla RockOpera Praha River Fest 4 konaný v Českém Šternberku. Tam RockOpera vystoupí se speciální verzí opery Faust upravenou pro tamější prostředí, která navíc předznamenává její zářijové turné po Bosně a Hercegovině.

Festivaly jsou pro RockOperu Praha ale hlavně příjemným zpestřením tvrdé práce na nových představeních. Na podzim bude v rockovějším kabátu ve spolupráci s divadlem Kvelb obnovena původně etnicko-symfonická opera Bardo Thödol zpracovaná na základě Tibetské knihy mrtvých. Mimo jiné v ní budou k vidění také loutky v nadživotní velikosti. Úplně novou operou pak bude Proces inspirovaný románem Franze Kafky.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace