Nový Spark
venku od 1. června
Ronnie Atkins si do nového singlu přizval kytaristu ABBY

Ronnie Atkins si do nového singlu přizval kytaristu ABBY

Frontman dánských PRETTY MAIDS přijde 18. března s druhou sólovou deskou „Make It Count“. Velký bojovník, který se už několik let potýká s neléčitelnou rakovinou plic, nic nevzdává, a my se tak můžeme potěšit novým singlem z jeho sólového repertoáru.

Po videoklipech k singlům „Unsung Heroes“ a „Rising Tide“ se zpěvák rozhodl prezentovat titulní skladbu „Make It Count“. Čím je výjimečná nám řekne přímo Ronnie:

"Jedná se o jednu ze skladeb, která se během tvorby mírně změnila. Nejprve začíná jako balada a postupně zrychluje. Navzdory žánru, kterému jsem se posledních čtyřicet let věnoval, není tajemstvím, že jsem také velký fanoušek popu. Jedna z kapel, se kterými jsem v sedmdesátých let vyrůstal, byla ABBA. Jejich hudba mě hodně ovlivnila a upřímně řečeno, podle mě se jedná o jedny z nejlepších hudebních skladatelů. Takže když mi producent Chris Laney nabídl, že by v mé skladbě mohl hrát legendární kytarista ABBY Lasse Wellander, nemohl jsem odolat. Odvedl skvělou práci a je mi ctí, že hraje v mé písni. Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně."

Novou desku si můžete předobjednat na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace