Nový Spark
venku od 1. března
Ronnie Romero vydá sólové album oblíbených rockových pecek

Ronnie Romero vydá sólové album oblíbených rockových pecek

Ronnie Romero si v posledních letech vybudoval pozici jednoho z nejvyhledávanějších zpěváků hard´n´heavy. Rodák z chilského Santiaga krom vlastní formace LORDS OF BLACK zpívá v projektech THE FERRYMEN nebo SUNSTORM, jeho služeb však využívají též Richie Blackmore v RAINBOW, Michael Schenker nebo Leo Leoni z GOTTHARD v projektu CORELEONI.

Nyní se čtyřicetiletý Romeo, podpořen italským vydavatelstvím Frontiers Music, odhodlal k sólovému albu. Půjde o výběr coverů Romerových oblíbených kapel, který vyjde pod názvem „Raised on Radio“ 15. dubna. Jedenáctiskladbový tracklist si prohlédněte níže, k poslechu je zatím první singl „No Smoke Without a Fire“ z repertoáru BAD COMPANY.

Mezi Romerovými spoluhráči na „Raised on Radio“ najdeme bývalé členy LORDS OF BLACK Andyho C. a Javiera Garcíu a pochopitelně nemůže chybět dvorní všeuměl Frontiers Alessandro Del Vecchio.


Tracklist 01. Sin's A Good Man's Brother (GRAND FUNK RAILROAD) 02. Backstreet Love Affair (SURVIVOR) 03. No Smoke Without A Fire (BAD COMPANY) 04. I Was Born To Love You (QUEEN) 05. Play The Game Tonight (KANSAS) 06. Carolina County Ball (ELF) 07. Girl On The Moon (FOREIGNER) 08. Gypsy (URIAH HEEP) 09. Voices (Russ Ballard) 10. All Along The Watchtower (Bob Dylan) 11. Since I've Been Loving You (LED ZEPPELIN)

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace