Nový Spark
venku od 2. května
Ronnie Romero vydá sólové album oblíbených rockových pecek

Ronnie Romero vydá sólové album oblíbených rockových pecek

Ronnie Romero si v posledních letech vybudoval pozici jednoho z nejvyhledávanějších zpěváků hard´n´heavy. Rodák z chilského Santiaga krom vlastní formace LORDS OF BLACK zpívá v projektech THE FERRYMEN nebo SUNSTORM, jeho služeb však využívají též Richie Blackmore v RAINBOW, Michael Schenker nebo Leo Leoni z GOTTHARD v projektu CORELEONI.

Nyní se čtyřicetiletý Romeo, podpořen italským vydavatelstvím Frontiers Music, odhodlal k sólovému albu. Půjde o výběr coverů Romerových oblíbených kapel, který vyjde pod názvem „Raised on Radio“ 15. dubna. Jedenáctiskladbový tracklist si prohlédněte níže, k poslechu je zatím první singl „No Smoke Without a Fire“ z repertoáru BAD COMPANY.

Mezi Romerovými spoluhráči na „Raised on Radio“ najdeme bývalé členy LORDS OF BLACK Andyho C. a Javiera Garcíu a pochopitelně nemůže chybět dvorní všeuměl Frontiers Alessandro Del Vecchio.


Tracklist 01. Sin's A Good Man's Brother (GRAND FUNK RAILROAD) 02. Backstreet Love Affair (SURVIVOR) 03. No Smoke Without A Fire (BAD COMPANY) 04. I Was Born To Love You (QUEEN) 05. Play The Game Tonight (KANSAS) 06. Carolina County Ball (ELF) 07. Girl On The Moon (FOREIGNER) 08. Gypsy (URIAH HEEP) 09. Voices (Russ Ballard) 10. All Along The Watchtower (Bob Dylan) 11. Since I've Been Loving You (LED ZEPPELIN)

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace