Nový Spark
venku od 1. září
Roxy přivítá ASKING ALEXANDRIA

Roxy přivítá ASKING ALEXANDRIA

Velká Británie se stala místem, kde se zrodily mnohé nejvlivnější a nejlepší rockové a metalové kapely, a v roce 2013  k nim můžeme přiřadit i ASKING ALEXANDRIA, kteří 30.ledna vystoupí v pražském klubu Roxy.

V září 2009 vydala tahle britská senzace své debutové album Stand Up and Scream, které se stalo velkým hitem na metalovo/hard rockové scéně. Byla to třaskavá směs agresivní muziky s prvky evropského trance, tiché chytlavé melodie, které se proměnují ve vyzrálý sound výjimečné hardcoreové kapely. Právě na takový zvuk čekalo mnoho lidí. ASKING ALEXANDRIA brzy vyrazila na samostatné severoamerické turné nazvané “Welcome To The Circus”.   V létě 2010 byli headlinery festivalového turné “Thrash and Burn” a po úspěšných koncertech dostali na podzim pozvání hrát jako předkapela ALL THAT REMAINS. Alba Stand Up and Scream se mezitím prodalo přes 70 tisíc kusů a v roce 2010 je čekalo vyprodané britské turné.   V dubnu 2011 ASKING ALEXANDRIA vydali své druhé album Reckless & Relentless. Ben Bruce (kytara) říká: “ASKING ALEXANDRIA se dali dohromady jen před pár lety. Pocházíme z Yorku v Anglii a doufáme, že si zahrajeme a moc si to užijeme. Už jsme procestovali svět, vydali dvě desky a našli spoustu kámošů. Na našich nových nahrávkách nemáme v úmyslu zpomalit - vývoj je šílená věc, ale my jsme pořád ta stará dobrá ASKING ALEXANDRIA. Máme pořád svůj sound a hodně jsme ho zlepšili. Chceme být kapelou, která chce hrát spoustu let."

V létě zveřejnili kontroverzní dvacetiminutový video film s názvem Through Sin + Self-Destruction, který je ke shlédnutí zde:

V současnosti kapela dokončuje práci na svém novém, třetím albu, které vyjde letos. Hudebně by to mělo být "něco mezi Motley Crue a Slipknot."

Koncert, na kterém se kromě Asking Alexandria představí také jejich britští hosté WHILE SHE SLEEPS, support MOTIONLESS IN WHITE z USA a opening act BETRAYING THE MARTYRS z Francie se uskuteční 30.ledna od 18:30 v Roxy.

Vstupenky za 485,- Kč včetně poplatků jsou k zakoupení v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Více info na: www.askingalexandriaofficial.com www.roxy.cz www.dsmacku.com www.facebook.com/dsmackupromotion

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace