Nový Spark
venku od 1. září
RUSH avizují monumentální reedici „Moving Pictures“ animovaným klipem k „YYZ“

RUSH avizují monumentální reedici „Moving Pictures“ animovaným klipem k „YYZ“

RUSH 15. dubna vydají narozeninovou reedici svého osmého studiového alba „Moving Pictures – 40th Anniversary“, původně vydaného v únoru 1981. Při té příležitosti udělali oficiální videoklip k oblíbené instrumentálce „YYZ“, která byla v roce 1982 nominována na cenu Grammy. Dostal podobu černo-bílo-červeného animovaného filmu.

OBJEDNEJTE SI NA SPARKSHOPU VČETNĚ VÝHODNÝCH KOMB!

„Moving Pictures – 40th Anniversary“ vyjde hned v šesti edicích, a to jako 1) Super Deluxe, 2) 3CD Deluxe 3) 5LP Deluxe 4) 1LP 5) Digital Deluxe a 6) Dolby Atmos Digital. Album jako takové na nich bude poprvé dostupné na CD v remasterovaném provedení z roku 2015 vyvedeném v londýnských Abbey Road studiích původním producentem Terrym Brownem.

Součástí Super Deluxe edice bude krom 3CD, 5LP a Blu-ray disku také 44-tistránková kniha s dříve nevydanými fotografiemi a novými kresbami autora původního obalu Hugha Symea. Svými komentáři do knihy přispěli například i kytarista SOUNDGARDEN Kim Thayil, lídr PRIMUS Les Claypool, Taylor Hawkins z FOO FIGHTERS, Bill Kelliher z MASTODON nebo Neil Sanderson z THREE DAYS GRACE. A krom ryze hudebních artiklů nabídne též model automobilu Red Barchetta, který dal název stejnojmenné skladbě, bubenické paličky Neila Pearta, trsátka, dobové plakáty či 3D litografii.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace