Nový Spark
venku od 1. července
S červnovým Sparkem se nadechuje metalové monstrum

S červnovým Sparkem se nadechuje metalové monstrum

Album Kerryho Kinga přináší satisfakci všem fanouškům SLAYER, kteří doufali, že ikonický kytarista vytáhne vlajku vítězů a pověsí ji na čelní stožár svého nového korábu. Přesně to se stalo a deska „From Hell I Rise“ je potvrzením toho, že duch SLAYER nezeslábl a má v plánu velké věci. V rozhovoru, který v červnovém vydání Sparku najdete, vás Kerry vezme za oponu, kde promlouvá o své kapele, plánech a aktuálních pocitech ze světa, v němž žijeme. Deska samotná zbourala přesvědčivě Top 5 a stala se albem měsíce. Teď už si zbývá jen užít vystoupení Kerryho a jeho kapely na letošním festivalu Rock for People.

V aktuálním Sparku startujeme velkou oslavu 40 let od založení DEATH. Celý příběh jsme pojali velkolepě a bude se odehrávat na stránkách rubriky Galerie Titánů od čísla 6/24 až do čísla 9/24. Povedlo se nám spojit se zásadními spoluhráči Chucka Schuldinera, kteří hráli významnou roli v evoluci kapely. Jsou jimi baskytaristé Terry Butler a Steve Di Giorgio a legendární kytarista skupiny KING DIAMOND Andy La Rocque. Ti všichni poskytli exkluzivní rozhovory, které přinášejí zásadní i překvapivé zážitky do celkové mozaiky příběhu o největší deathmetalové kapele v historii žánru. Stránky jsou tedy otevřeny. Stačí vstoupit.

Krom toho se můžete v červnovém čísle těšit na Axela Rudiho Pella, BAD OMENS, DOGMA ART, FEUERSCHWANZ, FORREST JUMP, JELUSICK, PIRATE QUEEN, RHAPSODY OF FIRE, Richieho Kotzena, TROOPS OF DOOM a mnoho dalšího!


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace