Nový Spark
venku od 1. března
SABATON již brzy dobydou Prahu. Získejte plakát zdarma k objednávkám na Sparkshopu!

SABATON již brzy dobydou Prahu. Získejte plakát zdarma k objednávkám na Sparkshopu!

Koncert švédských metalových dějepravců v Praze je na spadnutí! Společně se svými krajany AVATAR a BLOODBOUND vytasí všechny své zbraně i historické vědomosti už příští čtvrtek 25. srpna v O2 areně. S koupí vstupenek není radno váhat, zbývá jich jen málo!

Spark si pro fanoušky připravil speciální akci. Pokud na Sparkshopu objednáte jakýkoli produkt z katalogu SABATON, ať už CD, LP nebo cokoliv z merche, dostanete parádní A2 plakát kapely zdarma. Akce platí do 8. září.


Doporučujeme trika nebo mikinu k nejnovějšímu albu kapely „The War to End All Wars“. Unikátní novinkou je skvěle zpracovaná desková hra „A Battle Through History“ přímo od SABATON. Při hraní procestujete různá historická období a prožijete epické bitvy vedle legendárních vojáků a hrdinů. Vybudujte si svoji vlastní armádu!SABATON přijedou do Prahy živě odprezentovat své poslední album „The War to End All Wars“, které vyšlo letos v březnu. Určitě tedy nebudou chybět nové hitovky jako „Soldier of Heaven“, „Christmas Truce“ nebo „Race to the Sea“. Diváci ale rozhodně nepřijdou ani o dlouholeté stálice v setlistu. Je jasné, že sborový zpěv všech návštěvníků při „Carolus Rex“ a „Primo Victoria“ vám bude znít v uších ještě dlouho po koncertě. Čtvrtek 25. srpna bude přehlídkou švédských kapel – před headlinery vystoupí vizionáři temného metalu AVATAR, kteří předvedou svoji bizarní, královskou show, a také BLOODBOUND, severská powermetalová jistota. Nenechte si ujít obří metalový útok!

Vše od SABATON nakoupíte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace