Nový Spark
venku od 2. října
SABATON si po dvou letech zahrají v největší české hale

SABATON si po dvou letech zahrají v největší české hale

SABATON vyrazí na jaře 2022 na velké evropské turné „The Tour To End All Tours“ a neminou ani Českou republiku. V O2 areně vystoupí 12. března.

Nutí vás bombastický, chytlavý a energický heavy-metal k šílenství, v dobrém slova smyslu? Tak pokud jste se tedy poslední dvě desetiletí neplazili v blátivých zákopech někde na okraji světa, byli jste určitě vystaveni majestátní palebné síle metalového obra jménem SABATON.

Podívejte se, jaký merch SABATON nabízí náš Sparkshop

A jak teď už asi správně tušíte... Tento nezastavitelný válečný stroj nemá v dohledné době v plánu svoji misi jen tak ukončit! Chystá se další mega turné a pražská O2 arena se ocitne opět v plné palbě kapely SABATON! Plán útoku říká, že to bude 12. 3. 2022! Je třeba začít zbrojit!

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny, např. 4x platinovou desku „Carolus Rex“ z roku 2012! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů. Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech… A ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat do nekonečna.


A aby toho nebylo málo, SABATON si sehnali na toto turné speciální posily v podobě kapel THE HU a LORDI!

Prodej vstupenek, exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal, bude zahájen v pátek 9. 7. v 10:00!!!

POZOR! SABATON navíc přichystali všem fanouškům k zakoupené vstupence speciální super dárek! Jako poděkování za koupi vstupenky na koncert SABATON „The Tour To End All Tours 2022“ obdržíte exklusivní přístup k živému přenosu headline show kapely na Exitfestu, který se uskuteční právě v den spuštění prodeje vstupenek na jejich pražský koncert, tedy v pátek 9. 7.! Livestream začne ve 21:00 a pokud ho chcete chytit, kupte co nejdřív vstupenku a nejpozději 1h před zahájením livestreamu obdržíte svůj přístupový kód! Pak už se můžete jen těšit na páteční večer se SABATON a jejich parádní show, na kterou se připojíte zde.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace