Nový Spark
venku od 2. května
SAXON zveřejnili detaily ohledně nového alba „Thunderbolt“

SAXON zveřejnili detaily ohledně nového alba „Thunderbolt“

Heavymetaloví veteráni SAXON radostně oznamují, že jejich dvaadvacáté album „Thunderbolt“ vyjde 2. února 2018 u Militia Guard (Silver Lining Music). Kromě toho jim již 17. listopadu vyjde u BMG jejich best of album „Decade Of The Eagle“.

Antologie „Decade Of The Eagle“ bude obsahovat 34 skladeb, které z britských SAXON udělaly legendy. Bude retrospektivním souborem z prvních devíti alb kapely a vyjde 17. listopadu u BMG.

Nově také SAXON odtajnili první detaily ohledně svého již dvaadvacátého alba s názvem „Thunderbolt“, které vyjde 2. února 2018 u Militia Guard (Silver Lining Music). Skupina zatím zveřejnila seznam skladeb a obal nové desky. Ten vytvořil grafik Paul Raymond Gregory, který se SAXON spolupracuje již dlouhou dobu.

Frontman Biff Byford k novému albu prozrazuje: „Je bouřící, burácivou a hromovou kolekcí písní, na kterých jsme pracovali s producentem Andym Sneapem. Je hotové a nachystané, aby bylo odtajněno. Dobře se připravte a držte si klobouky!“

Na dvaadvacátém albu „Thunderbolt“ se objeví i píseň „They Played Rock And Roll“, která bude věnována skupině MOTÖRHEAD a jejímu zesnulému frontmanovi Lemmymu. K nové desce „Thunderbolt“ chystají SAXON samozřejmě také celosvětové turné. U nás se tihle Britové představí začátkem srpna na festivalu Ostrava v plamenech 2018.

Seznam písní z nového alba „Thunderbolt“:

 1. Olympus Rising
 2. Thunderbolt
 3. The Secret Of Flight
 4. Nosferatu (The Vampires Waltz)
 5. They Played Rock And Roll
 6. Predator
 7. Sons Of Odin
 8. Sniper
 9. A Wizard's Tale
 10. Speed Merchants
 11. Roadie's Song
 12. Nosferatu (Raw Version)
Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
16.05. RAMMSTEIN
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace