Nový Spark
venku od 30. října
Sci-fi tech-deathmetalisté WORMED ohlásili novou desku

Sci-fi tech-deathmetalisté WORMED ohlásili novou desku

Madridští WORMED musí být jak tematicky tak i hudebně jednou z nejpodivnějších a nejbizarnějších kapel deathmetalové scény. Nejenom, že k pochopení jejich hudby potřebujete kalkulačku, aby se vám neodvařil mozek, ale i textově se kapela zabývá složitými fyzikálními problémy, kosmologií a kvantovou mechanikou. Kapela nyní ohlásila vydání jejich třetí desky „Krighsu“, které je konceptuálním albem o stejnojmenné postavě, která cestuje vesmírem. Album vyjde 18. března a nyní si můžete poslechnout první interdimenzionální vzorek „Pseudo-Horizon“:

Kapela se k novému albu vyjádřila následovně:

Jakmile se Krighsu probudí ze spánku, galaxie začíná být požírána hejnem nanostrojů. Roboti jsou nyní dominantní rasou a poslední lidská linie, známá jako Agiliptiani, se bojí o zaniknutí jejich existence. Agiliptiani kolonizovali 80% mléčné dráhy. Našli známky života, avšak primitivního. Galaxie oplývá terrax koloniemi a inteligentními roboty. Zdroje a zásoby docházejí a časy začínají být nejisté pro lidskou rasu...

Určitě jste z toho všichni chytří... Ale nový track „Pseudo-Horizon“ z vás vytříská duši! Složité jak kvantová mechanika a destruktivní jako černá díra. Fanoušci CRYPTOPSY a NASA vědci konečně můžou mít společnou zálibu. Více o celé konceptuální epoše „Krighsu“ se můžete dočíst na oficiálních stránkách kapely, kde je buď psal velice nadaný sci-fi nadšenec, a nebo někdo kdo má staniol na hlavně a bojí se „nanostrojů“. Vydání nového alba tedy nepřehlédněte, protože brutal death metal zpracování Interstellaru se jen tak nevídá.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
28.11. LIVESTREAM U.D.O.
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?