Nový Spark
venku od 1. března
Sedmé album ALTER BRIDGE má název i datum vydání

Sedmé album ALTER BRIDGE má název i datum vydání

Mark Tremonti, kytarista americké rockové formace ALTER BRIDGE, prozradil jméno nové desky a také datum, které si fanoušci mají zapsat do svých kalendářů.

Sedmý studiový počin rockerů v čele s fenomenálním zpěvákem Mylesem Kennedym ponese název „Pawns & Kings“ a světlo světa spatří 14. října letošního roku. Jedná se o následovníka desky „Walk The Sky“ z roku 2019. Kapela opět spolupracovala se svým dlouholetým producentem Michaelem Baskettem, kterému neřekne jinak než jeho přezdívkou Elvis.

Zpěvák Myles Kennedy byl v mezičase velmi aktivní – stihnul vydat své další sólové album „Ides of March“ a natočit novou desku se Slashem, která nese jednoduchý název „4“. Na obálce únorového čísla Sparku se skvěl právě slavný kytarista. Časopis si můžete objednat na Sparkshopu.

Kytarista a zpěvák Mark Tremonti také nezůstal nečinný. V září minulého roku mu vyšlo album jeho sólové kapely TREMONTI „Marching In Time“. Letos se spřáhnul s National Down Syndrome Society a 27. května vychází jeho charitativní album „Tremonti Sings Sinatra“, na němž coveruje největší hity Franka Sinatry. Na velký žánrový odklon jsme velmi zvědaví!

ALTER BRIDGE přijedou představit své nové album i do Česka! Vystoupí 12. listopadu 2022 v pražském 02 universu společně s HALESTORM a MAMMOTH WVH. Vstupenky k dostání na www.livenation.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace