Nový Spark
venku od 2. ledna
Sedmé album ALTER BRIDGE má název i datum vydání

Sedmé album ALTER BRIDGE má název i datum vydání

Mark Tremonti, kytarista americké rockové formace ALTER BRIDGE, prozradil jméno nové desky a také datum, které si fanoušci mají zapsat do svých kalendářů.

Sedmý studiový počin rockerů v čele s fenomenálním zpěvákem Mylesem Kennedym ponese název „Pawns & Kings“ a světlo světa spatří 14. října letošního roku. Jedná se o následovníka desky „Walk The Sky“ z roku 2019. Kapela opět spolupracovala se svým dlouholetým producentem Michaelem Baskettem, kterému neřekne jinak než jeho přezdívkou Elvis.

Zpěvák Myles Kennedy byl v mezičase velmi aktivní – stihnul vydat své další sólové album „Ides of March“ a natočit novou desku se Slashem, která nese jednoduchý název „4“. Na obálce únorového čísla Sparku se skvěl právě slavný kytarista. Časopis si můžete objednat na Sparkshopu.

Kytarista a zpěvák Mark Tremonti také nezůstal nečinný. V září minulého roku mu vyšlo album jeho sólové kapely TREMONTI „Marching In Time“. Letos se spřáhnul s National Down Syndrome Society a 27. května vychází jeho charitativní album „Tremonti Sings Sinatra“, na němž coveruje největší hity Franka Sinatry. Na velký žánrový odklon jsme velmi zvědaví!

ALTER BRIDGE přijedou představit své nové album i do Česka! Vystoupí 12. listopadu 2022 v pražském 02 universu společně s HALESTORM a MAMMOTH WVH. Vstupenky k dostání na www.livenation.cz

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace