Nový Spark
venku od 1. března
Seznamte se: VIVAS – Jablko nepadlo daleko od Hluchého leoparda

Seznamte se: VIVAS – Jablko nepadlo daleko od Hluchého leoparda

Po nedávných premiérách kapel potomků členů SLIPKNOT, IRON MAIDEN nebo METALLIKY tu máme, zdá se, dalšího pokračovatele rodinného muzikantského řemesla. Se svou formací VIVAS se představuje kytarista Tyler Savage, dvaadvacetiletý syn baskytaristy DEF LEPPARD Ricka Savage.

Kapela už má za sebou úspěšné koncerty kolem domovského Sheffieldu a nová klipovka „Feel“ má navázat na povzbudivě přijaté kousky „Sweet Talker“ a „It´s Alright“. A to se přitom mládežníci dali dohromady teprve v začátku loňského roku.

Za své inspirace označují indierockové kapely typu ARCTIC MONKEYS, ale zmiňují taky třeba RED HOT CHILI PEPPERS. „Naším hlavním cílem je, aby lidi, kteří dorazí na náš koncert, zažili jedinečný večer, na který jen tak nezapomenou,“ říká kapela.

A ač prý chce jít vlastní cestou, doporučení jí s vydáním nové skladby dává i „otec Rick“: „Tenhle nový kus je jejich zatím nejlepší, doplněný parádním videem, který ho dostává na novou úroveň!“



Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace