Nový Spark
venku od 2. května
SIXX: A.M. přispěli na soundtrack filmu o drogové problematice „Sno Babies“

SIXX: A.M. přispěli na soundtrack filmu o drogové problematice „Sno Babies“

Hymna SIXX: A.M. „Belly of the Beast“, jež se původně objevila na albu „Prayers For The Damned Vol. 1“ z roku 2016, dostala obrazový kabátek. Nejde o klasický videoklip, ale o scény z filmu „Sno Babies“. „Belly of the Beast“ je totiž jednou z písní ze soundtracku z tohoto snímku.

O písni se v rozhovoru pro Spark rozhovořil zpěvák James Michael. „Je hodně neobvyklá. Zbožňuji ji, ale je prostě jiná. Její text může být interpretován mnoha způsoby, ale pro mě osobně pojednává o boji s vlastními démony, o odvaze se jim postavit. O rozhodnutí, že před problémy se nesmí utíkat. Je nutné je řešit okamžitě. A to je téma, které se snímkem „Sno Babies“ rozhodně koresponduje. Dokonce i se scénou, v níž se rozezní.“


Na soundtracku „Sno Babies“ se SIXX: A.M. podíleli ještě dvěma písněmi a to jmenovitě „Maybe It´s Time“ taktéž z alba „Prayers For The Damned Vol. 1“ a „Skin“ z jejich druhé studiovky „This Is Gonna Hurt“.

Kromě SIXX: A.M. můžeme v soundtrack dále slyšet BAD WOLVES, HELLYEAH, nebo Coryho Wellse. Snímek „Sno Babies“ si 29. září odbyl svoji světovou premiéru. Film z produkce Better Noise Films přináší příběh o tom, jak je snadné upadnout do spirály závislosti na návykových látkách.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace