Nový Spark
venku od 1. prosince
James Michael (SIXX:A.M.): „Jistým druhem závislosti je i Instagram“

James Michael (SIXX:A.M.): „Jistým druhem závislosti je i Instagram“

Listopadový Spark pořídil rozhovor se zpěvákem SIXX: A.M. Jamesem Michaelem. Kapela se nedávno podílela na soundtracku k filmu o závislosti na drogách „Sno Babies“, takže jedno z témat rozhovoru bylo vcelku jasné – závislosti všeho druhu.


Řeč byla o Jamesových někdejších problémech s alkoholem, ale dostalo se také na sociální sítě, jelikož vloni se muzikant na celých šest měsíců odpojil z Instagramu. „Instagram je také jistou formou závislosti. Potřeboval jsem si dát pauzu a teprve po návratu jsem si natvrdo uvědomil, jak závislý jsem na sociálních sítích byl. Podobně jako většina z nás jsem každé ráno roloval na displeji telefonu Instagram a Facebook, jež určovaly, jak se pak celý den cítím, co prožívám a o čem přemýšlím. Vyvádělo mě to z rovnováhy. A teprve ve chvíli, kdy jsem si dal pauzu, jsem se začal sám sebe ptát: 'Proč jsem na sociální sítě vůbec lezl?'"

Kompletní rozhovor najdete v aktuálním Sparku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace