Nový Spark
venku od 2. května
Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE složil ústřední song pro hororový thriller

Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE složil ústřední song pro hororový thriller

V září bude v kinech celosvětově uveden hororový thriller The Retaliators. Soundtrack filmu září hvězdami rockového světa, podílejí se na něm členové MÖTLEY CRÜE, ASKING ALEXANDRIA, FIVE FINGER DEATH PUNCH a další. Poslechněte si hlavní skladbu z filmu „The Retaliators Theme Song (21 Bullets)“ z dílny Nikkiho Sixxe a Jamese Michaela ze SIXX:A.M.

„Psaní ústřední skladby pro hororový film bylo velmi inspirativní,“ vyjádřil se Sixx. „Bylo to poprvé, co jsem skládal píseň pro thriller, takže jsem objevil nová zákoutí filmové hudby. Spolupracoval jsem s několika skvělými umělci na vytvoření nového zvuku, který snad rozšíří fanouškovskou základnu MÖTLEY CRÜE.“

Ve skladbě můžete slyšet členy MÖTLEY CRÜE, ASKING ALEXANDRIA, ICE NINE KILLS a FROM ASHES TO NEW. Celý film je rockovou jízdou, na které se podílí známé rockové a metalové kapely. V malých rolích se objeví i Tommy Lee z MÖTLEY CRÜE, Jacoby Shaddix z PAPA ROACH, Ivan Moody a Zoltan Bathory z FIVE FINGER DEATH PUNCH, Jaya z THE HU nebo Spencer Charnas z ICE NINE KILLS. Všechny nové skladby z filmu následně vyjdou na originálním soundtracku.

Hororový thriller, slibující brutalitu a kyblíky krve, sleduje příběh pastora (Michael Lombardi), který odhaluje tajemství temného podsvětí, když se snaží najít odpovědi ohledně brutální vraždy jeho dcery. A nakonec nalezne i pomstu, která má v jeho rukách zcela nová pravidla.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace