Nový Spark
venku od 1. března
Hrdá vládkyně Doro na titulce říjnového Sparku

Hrdá vládkyně Doro na titulce říjnového Sparku

Zatímco budoucnost před pár týdny hacknutého sparkovského Facebooku je nejistá, do trafik a vašich schránek míří papírové stránky, které zablokovat nejdou. Spark vám přináší měsíc co měsíc inspirativní hudební čtivo už více než tři dekády a stejně spolehlivá je i ta, jíž patří říjnová titulní stránka. Nejspíš i proto se dosud nenašla skutečná vyzyvatelka, která by Doro Pesch dokázala – nebo snad vůbec chtěla – sebrat titul metalové královny, a silná a hrdá vládkyně vám tak může na osmi stranách představit příběh svého nového alba.

Na pro někoho možná překvapivé umístění na předních příčkách alb měsíce reaguje interview s Tommym Victorem z PRONG, v rozhovorech však došlo taky třeba na boha melodického zpěvu Yannise z BEAST IN BLACK, vyděděnce ASKING ALEXANDRIA, nastupující senzaci symfometalu z Nizozemska BLACKBRIAR nebo jejich krajana, kytarového veterána Adriana Vandenberga.

Příznivce tvrdších žánrů jistě potěší babská stopa v podobě materiálu o novinkách dvou historicky propojených kapelách CRYPTA a NERVOSA či rozhovor s mistry brutalit DYING FETUS. Příznivci domácí scény si pro změnu počtou na stránkách věnovaných HARLEJI či Zdeňkovi Kubovi, který byl v souvislosti s rozjezdem nového projektu NIAKARA, podroben Ušnímu průplachu.

Jo a zapomenout nesmíme na velký materiál v Galerii titánů o SYSTEM OF A DOWN!


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace