Nový Spark
venku od 2. října
Další, co ruší evropské turné kvůli nákladům – SHINEDOWN nepřijedou

Další, co ruší evropské turné kvůli nákladům – SHINEDOWN nepřijedou

SHINEDOWN jsou další z kapel, které letos na poslední chvíli ruší naplánované evropské turné. Na něm se měli 21. listopadu spolu s ASKING ALEXANDRIA objevit taky v pražském Fóru Karlín. Coby důvod svého rozhodnutí uvádějí „ekonomické a logistické aspekty“.

„Za dvacet let kariéry jsme zrušili snad jen dva koncerty, takže to nebylo snadné rozhodnutí. Bohužel, ekonomické a logistické aspekty koncertování po Evropě se staly natolik zatěžujícími, že přijet v této době prostě není možné. Proto jsme museli přijmout toto obtížné, ale nezbytné rozhodnutí,“ zdůvodňuje kapela.

Zajímavé je, že podobně jako nedávno například ANTHRAX, taky SHINEDOWN přes Atlantik zamíří, ovšem v rámci naplánované šňůry odehrají jen pár koncertů ve Velké Británii.

Agentura Live Nation v návaznosti na zrušený koncert uvádí následující: „Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, z kterého proběhla platba. Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách, Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení. Vrácení vstupného bude zahájeno 26. 10. 2022.“

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace