Nový Spark
venku od 2. května
Další, co ruší evropské turné kvůli nákladům – SHINEDOWN nepřijedou

Další, co ruší evropské turné kvůli nákladům – SHINEDOWN nepřijedou

SHINEDOWN jsou další z kapel, které letos na poslední chvíli ruší naplánované evropské turné. Na něm se měli 21. listopadu spolu s ASKING ALEXANDRIA objevit taky v pražském Fóru Karlín. Coby důvod svého rozhodnutí uvádějí „ekonomické a logistické aspekty“.

„Za dvacet let kariéry jsme zrušili snad jen dva koncerty, takže to nebylo snadné rozhodnutí. Bohužel, ekonomické a logistické aspekty koncertování po Evropě se staly natolik zatěžujícími, že přijet v této době prostě není možné. Proto jsme museli přijmout toto obtížné, ale nezbytné rozhodnutí,“ zdůvodňuje kapela.

Zajímavé je, že podobně jako nedávno například ANTHRAX, taky SHINEDOWN přes Atlantik zamíří, ovšem v rámci naplánované šňůry odehrají jen pár koncertů ve Velké Británii.

Agentura Live Nation v návaznosti na zrušený koncert uvádí následující: „Vstupenky zaplacené online budou v plné výši refundovány automaticky na účet, z kterého proběhla platba. Peníze za vstupenky zakoupené v kamenných prodejnách, Vám budou vráceny v místě jejich zakoupení. Vrácení vstupného bude zahájeno 26. 10. 2022.“

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace