Nový Spark
venku od 2. května
Smrt v THE PRODIGY. Rabiát Flint byl nalezen mrtev!

Smrt v THE PRODIGY. Rabiát Flint byl nalezen mrtev!

Excentrický klaun, který nekontrolovaně a zběsile tančil za doprovodu vlastního démonického vrčení, dokřepčil. Policie našla muzikantovo tělo dnes ráno v jeho domě v anglickém hrabství Essex.

„Potvrzujeme, že jsme našli tělo devětačtyřicetiletého muže v jeho domě na ulice Brook Hill. Příbuzní byli o jeho smrti informováni. Nemáme poznatky, že by skon zemřelého nastal za podezřelých okolností. Více ovšem prozradí až koroner,“ uvedl policejní mluvčí.

V průběhu pondělí se objevilo na sociální síti Instagram vyjádření kapelníka Liama Howletta, které naznačuje, že Flint spáchal sebevraždu: „Nemůžu uvěřit, že píšu následující řádky, ale náš brácha Keith si o víkendu vzal život. Jsem kurva nasraný a zničený.“


Keith Flint byl členem breakbeatové kapely THE PRODIGY od jejího počátku v roce 1990. Začínal jako tanečník, později povýšil na zpěváka a stal se nejvýraznější tváří souboru. Podílel se na všech sedmi albech kapely. Zemřel jen pár týdnů poté, co se THE PRODIGY vrátili z australského turné k poslední desce „No Tourists“ z loňského roku.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. Rings of Saturn, Necrogoblikon, Mental Cruelty, Left To The Wolves, Harbinger
26.05. Svartidaudi, Saturnalia Temple Almyrkvi
31.05. Metalfest Open air
01.06. Sorfest
01.06. Legendy 10
03.06. Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club
04.06. Tool
04.06. Slayer
06.06. Smashing Pumpkins
07.06. Rock im Park
A co FAKKER!?