Nový Spark
venku od 31. července
Smrt v THE PRODIGY. Rabiát Flint byl nalezen mrtev!

Smrt v THE PRODIGY. Rabiát Flint byl nalezen mrtev!

Excentrický klaun, který nekontrolovaně a zběsile tančil za doprovodu vlastního démonického vrčení, dokřepčil. Policie našla muzikantovo tělo dnes ráno v jeho domě v anglickém hrabství Essex.

„Potvrzujeme, že jsme našli tělo devětačtyřicetiletého muže v jeho domě na ulice Brook Hill. Příbuzní byli o jeho smrti informováni. Nemáme poznatky, že by skon zemřelého nastal za podezřelých okolností. Více ovšem prozradí až koroner,“ uvedl policejní mluvčí.

V průběhu pondělí se objevilo na sociální síti Instagram vyjádření kapelníka Liama Howletta, které naznačuje, že Flint spáchal sebevraždu: „Nemůžu uvěřit, že píšu následující řádky, ale náš brácha Keith si o víkendu vzal život. Jsem kurva nasraný a zničený.“


Keith Flint byl členem breakbeatové kapely THE PRODIGY od jejího počátku v roce 1990. Začínal jako tanečník, později povýšil na zpěváka a stal se nejvýraznější tváří souboru. Podílel se na všech sedmi albech kapely. Zemřel jen pár týdnů poté, co se THE PRODIGY vrátili z australského turné k poslední desce „No Tourists“ z loňského roku.

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
18.08. Metallica, Ghost, Bokassa
20.08. The Offspring
21.08. The Offspring
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Flotsam & Jetsam
A co FAKKER!?