Nový Spark
venku od 2. května
Smrtelně poetický lednový Spark s OBITUARY je tu!

Smrtelně poetický lednový Spark s OBITUARY je tu!

Chtěli jste pořádně tvrdou obálku? Máte ji mít! „The Dying of Everything“ se v lednovém čísle stalo albem měsíce a OBITUARY pokračují na stránkách Sparku ve velkém stylu. Patří jim titulní story a taky jedna ze stran plakátu. Mimochodem, není to jedna z nejpovedenějších titulek za hodně dlouhou dobu? Co říkáte?

Druhá strana plakátu patří nové sestavě DELAIN, s nimiž vám zároveň přinášíme jeden z větších rozhovorů. Těšit se můžete taky na KATATONII a tentokrát i pořádnou porci hard rocku. Reprezentovanou ať už URIAH HEEP v Galerii titánů, rozhovorem s THE DEAD DAISIES či kytaristou EUROPE Johnem Norumem, jehož sólovou novinku „Gone to Stay“ minulý měsíc recenzoval Karel Balčirák.

Mezi Rockové mohykány si našel cestu Ville Valo, který oživuje ducha HIM na čerstvé sólovce „Neon Noir“, do duše formou Deep Look Inside jsme nahlédli frontmanovi thrashových veteránů HEATHEN Daveu Whiteovi a o svém hudebním vkusu v Ušním průplachu pohovořila jedna z kontroverzních figur domácí scény, Řezník. Fakt!

Velký přesah má též rozhovor s tatérkou – muzikantkou – influencerkou Kat von D a samozřejmě můžete počítat i s pokračováním několika textů z dřívějška, ať už jde o Old School Memories s XENTRIX, Rock Star Memories s bubeníkem Jörgem Michaelem anebo vhled do producentského umu stále vyhledávanějšího Arthura Rizka.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace