Nový Spark
venku od 1. června
SODOM domíchali nové album, vyjde koncem roku

SODOM domíchali nové album, vyjde koncem roku

Šestnácté studiové album legendy teutonického thrash metalu bude zváno „Genesis XIX“, a opět se přiblížilo své definitivní podobě. Pod taktovkou producenta Siggiho Bemma byl dokončen mix nahrávky.

Jediným členem SODOM, který ještě pamatuje poslední řadovku „Decision Day“, je kapelník Tom Angelripper. K němu se v mezičase přidal starý parťák Frank Blackfire, a dále mladá krev v podobě kytaristy Yorcka Segatze a nejnověji bubeníka Toniho Merkela.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo