Nový Spark
venku od 1. června
SODOM se s novým albem chtějí vrátit do minulosti

SODOM se s novým albem chtějí vrátit do minulosti

Německé thrashmetalové ikony chystají návrat ke kořenům. Podle slov zpěváka Toma Angelrippera chce kapela vydat svou novou desku v roce 2023, znít by však měla jako by vypadla z 90. let, kdy SODOM nahráli alba „Get What You Deserve“ a „Masquerade In Blood“.

Merch i desky SODOM dostupné na Sparkshopu!

Angelripper spřádá plány na album, které by bylo „nejsilnější v historii kapely“, znamenalo by návrat ke zvuku 90. let, avšak s příměsí drajvu a vibrací let osmdesátých.

„Nyní máme skvělou formu a den za dnem se zlepšujeme. To stejné se děje i s našimi skladbami. Chceme se přiblížit oldschoolovým nahrávkám…nyní lidé skládají hudbu úplně jinak, a mě velmi zajímají všechny odlišnosti, jak se hudba dělala v 80. letech a jak dnes. Chceme zkoušet třikrát za týden a skládat společně, ne si posílat mp3jky. Všichni čtyři se sejdeme, dáme si pivo a začneme hrát. Chci, aby příští album bylo nejsilnějších ze všech, co jsme kdy vydali. Něco tak cool jako ‚Get What You Deserve‘ a ‚Masquerade In Blood‘, ale víc ovlivněné osmdesátkami,“ vyjádřil se Angelripper.

Sedmnácté album bude nástupcem „Genesis XIX“ z roku 2020.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace