Nový Spark
venku od 2. října
SODOM se s novým albem chtějí vrátit do minulosti

SODOM se s novým albem chtějí vrátit do minulosti

Německé thrashmetalové ikony chystají návrat ke kořenům. Podle slov zpěváka Toma Angelrippera chce kapela vydat svou novou desku v roce 2023, znít by však měla jako by vypadla z 90. let, kdy SODOM nahráli alba „Get What You Deserve“ a „Masquerade In Blood“.

Merch i desky SODOM dostupné na Sparkshopu!

Angelripper spřádá plány na album, které by bylo „nejsilnější v historii kapely“, znamenalo by návrat ke zvuku 90. let, avšak s příměsí drajvu a vibrací let osmdesátých.

„Nyní máme skvělou formu a den za dnem se zlepšujeme. To stejné se děje i s našimi skladbami. Chceme se přiblížit oldschoolovým nahrávkám…nyní lidé skládají hudbu úplně jinak, a mě velmi zajímají všechny odlišnosti, jak se hudba dělala v 80. letech a jak dnes. Chceme zkoušet třikrát za týden a skládat společně, ne si posílat mp3jky. Všichni čtyři se sejdeme, dáme si pivo a začneme hrát. Chci, aby příští album bylo nejsilnějších ze všech, co jsme kdy vydali. Něco tak cool jako ‚Get What You Deserve‘ a ‚Masquerade In Blood‘, ale víc ovlivněné osmdesátkami,“ vyjádřil se Angelripper.

Sedmnácté album bude nástupcem „Genesis XIX“ z roku 2020.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace