Nový Spark
venku od 1. srpna
SONS OF APOLLO: Nejsme žádní hudební onanisti

SONS OF APOLLO: Nejsme žádní hudební onanisti

Pětice hvězdných muzikantů Portnoy, Sherinian, Thal, Sheehan a Soto chystá na 20. října svou novou desku „Psychotic Symphony“. Z ní nabízí velmi groovy píseň „Coming Home“ s klipem, kde kytarových krků je skoro stejně jako těch lidských.

„Jakmile jsme napsali ‚Coming Home‘, bylo to jako by se otevřela slavobrána pro SONS OF APOLLO. Skoro jako když jde bojovník do ringu. Bylo jasné, že tohle musí být naše první video, kde uvidíme, jak hrajeme spolu. Natáčelo se v Burbanku v Kalifornii v Ocean Studios, kde jsme skutečně nahrávali i desku a kde se zrodil projekt SONS OF APOLLO,“ říká Mike Portnoy.


„Předpokládám, že většina lidí při pohledu na sestavu SOA očekávala onanistické předhánění v ekvilibristice (a někdy to tak trochu zní, máme tam 3 desetiminutové progresivní kousky), ale „Coming Home“ je příklad toho, jak moc jsme rocková skupina ála VAN HALEN,“ dodává.

Sestava SONS OF APOLLO:
Jeff Scott Soto – zpěv
Ron „Bumblefoot“ Thal – kytara
Mike Portnoy – bicí
Billy Sheehan – baskytara
Derek Sherinian - klávesy


Rozmazaný náhled první poloviny rozhovoru je tady.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace