Nový Spark
venku od 2. října
Souboj Rebelů s Němci: CITRON vyrazí na turné s AXXIS

Souboj Rebelů s Němci: CITRON vyrazí na turné s AXXIS

Po velice úspěšném turné Souboj rebelů vyzval CITRON do ringu s německou hard and heavy skupinu AXXIS. Společné jarní turné doplní Tanja s vlastní kapelou. Přijďte zavzpomínat hity 80. a 90. let.

Po ohromném úspěchu halového turné Souboj rebelů Radegast tour 2016, kdy kapela CITRON spolu s dalšími rebely domácí metalové scény zcela zaplnila haly po celé České republice, se Souboj rebelů vrací! Kapela CITRON po dvou úspěšných EP vydala na konci loňského roku dlouho očekávané album „Rebelie Rebelů“, které sklidilo fanouškovské uznání. Aktuálně je album mezi deseti nejprodávanějšími alby ve všežánrovém prodeji v České republice. Na turné dojde i k představení nového Live DVD „Citron – Souboj Rebelů“ - natočené loni v prosinci v hale Euronics ve Zlíně.

Německou kapelu AXXIS, která v únoru vydává po více než dvou letech své nové album s názvem „Retrolution“ a vyráží na Retrolution Tour, není třeba českým fanouškům dlouze představovat. Nejen v Čechách důvěrně známá pětice z německého Lünenu, je na scéně bezmála 30 let a za tu dobu si vydobyla pověst jedné z nejzásadnějších hard rockových kapel v Německu a svou pevnou pozici má i ve světě. Vzpomeňme si na její legendární vystoupení na festivalu Masters of Rock nebo společné evropské turné s HELLOWEEN a GAMMA RAY. Kapela kolem vokalisty Bernharda Weisse a klávesáka Harryho Oellerse, představí českému publiku v rámci Souboje rebelů všechny svoje prověřené hity, ale i nové věci ze svého čerstvě vydaného alba, na kterém se částečně vracejí ke svému původnímu zvuku z 80. let, kdy produkovali čisté, hardrockové hymny. AXXIS dnes vyráží na prestižní metalový festival v Karibiku na lodi 70.000 Tons Of Metal, kde bude hrát bok po boku skupin TESTAMENT, ARCH ENEMY, CARCASS či ANTHRAX.

Na úvod každého večera se fanouškům představí velmi dobře známá rocková dračice a rebelka Tanja, která na turné vystoupí se svou kapelou, zahraje vlastní skladby a představí zbrusu nové EP. Máte se zkrátka opět na co těšit!

Turné “Souboj rebelů Radegast Tour 2017“ očekávejte v těchto městech:
7.4. Hradec Králové – KD Střelnice
8.4. Žďár nad Sázavou - Dům kultury
13.4. Opava – Víceúčelová hala
14.4. Liberec – Kulturní dům
22.4. Mrákov u Domažlic – Kulturní dům
28.4. Prostějov – Společenský dům
29.4. Březolupy – Sportovní hala
13.5. Strakonice – Letní kino

Harmonogram vystoupení pro každé město je následující:
19:00 – 19:40 - Tanja s kapelou
20:00 – 21:10 – Axxis
21:30 – 23:15 - Citron

Vstupenky za cenu 399 Kč zakoupíte na webových stránkách Masters of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a Ticketstream od 3.2.2017.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace