Nový Spark
venku od 1. října
FOTOGALERIE: Ohlédnutí za prvním ročníkem Rock Castle (den III.)

FOTOGALERIE: Ohlédnutí za prvním ročníkem Rock Castle (den III.)

Poslední den Rock Castlu patřil zejména německým spolkům. Ještě před nimi se pak blýskli soubory vedené ženami, z nichž poslední italská MOONLIGHT HAZE pak předala již žezlo Němcům, jež vedl nestor heavy metalu, Udo Dirkschneider.

Věčně rozesmátý Andy B. Franck z BRAINSTORM je na českých pódiích jako doma a nebojí se zapojit do metalového veselí i fans. FREEDOM CALL, synonymum happy metalu, pak ještě zvýšili dávku pozitivity v žilách přítomných.

Udo sice přivezl svou kapelu, omlazenou o dva nové členy, leč se starými hity ACCEPT, konkrétně album „Metal Heart“. Co naplat, písně fungují i po třiceti šesti letech a Udo je se stejnou intenzitou prožívá. Vynikající koncert old school písní s mladistvou energií hnanou bubeníkem Dirkschneiderem juniorem. Dobrou noc poslednímu dni prvního ročního pak dali energičtí AXXIS. Festival se i přes nepřízeň okolností povedl na výtečnou.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace