Nový Spark
venku od 2. května
FOTOGALERIE: Ohlédnutí za prvním ročníkem Rock Castle (den III.)

FOTOGALERIE: Ohlédnutí za prvním ročníkem Rock Castle (den III.)

Poslední den Rock Castlu patřil zejména německým spolkům. Ještě před nimi se pak blýskli soubory vedené ženami, z nichž poslední italská MOONLIGHT HAZE pak předala již žezlo Němcům, jež vedl nestor heavy metalu, Udo Dirkschneider.

Věčně rozesmátý Andy B. Franck z BRAINSTORM je na českých pódiích jako doma a nebojí se zapojit do metalového veselí i fans. FREEDOM CALL, synonymum happy metalu, pak ještě zvýšili dávku pozitivity v žilách přítomných.

Udo sice přivezl svou kapelu, omlazenou o dva nové členy, leč se starými hity ACCEPT, konkrétně album „Metal Heart“. Co naplat, písně fungují i po třiceti šesti letech a Udo je se stejnou intenzitou prožívá. Vynikající koncert old school písní s mladistvou energií hnanou bubeníkem Dirkschneiderem juniorem. Dobrou noc poslednímu dni prvního ročního pak dali energičtí AXXIS. Festival se i přes nepřízeň okolností povedl na výtečnou.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace