Nový Spark
venku od 3. dubna
Ostrava v plamenech má nabušený program. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Ostrava v plamenech má nabušený program. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Letos se konečně můžeme těšit na pořádné festivalové léto! 8. ročník Ostravy v plamenech se uskuteční 29.-30. července v industriálním prostředí areálu Dolních Vítkovic. A má opravdu nabitý program v čele s DESTRUCTION, CREMATORY a BRAINSTORM!

Kupte si vstupenky za speciální cenu na Sparkshopu!

Německé legendy DESTRUCTION přijedou zaburcovat všemi trubkami a komíny v areálu svým pravým a neotesaným thrash metalem. S nimi dorazí i jejich krajané CREMATORY, kteří naopak zahalí své okolí gotickým metalem do temnoty. A do třetice další německá kapela BRAINSTORM festival osvěží svižnými powermetalovými melodiemi.

Do Ostravy zavítají i fenomenální Řekové ROTTING CHRIST, aby nám zvěstovali blackmetalová tajemství. Velké zpestření festivalu bude návštěva až z Japonska, odkud pochází kapela LOUDNESS. Svým naspeedovaným glam metalem připomene divoká 80. léta. Z českých luhů a hájů povstane CITRON, který přijede se svojí speciální show věnované 30. výročí vydání alba „Radegast“.

Můžete se těšit i na další kapely a interprety. Vystoupí FORREST JUMP (CZ),MALIGNANT TUMÖUR (CZ), PANOPTIKO (CZ), zpěvačka LeRa, BLACK SONIC PEARLS (RU), CHONTARAZ (NO), AMALGAMA (RU), IZNUTRI (RU), MOTÖRGANG (CZ) nebo BASTARD (CZ).

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace