Nový Spark
venku od 1. prosince
Ostrava v plamenech má nabušený program. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Ostrava v plamenech má nabušený program. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Letos se konečně můžeme těšit na pořádné festivalové léto! 8. ročník Ostravy v plamenech se uskuteční 29.-30. července v industriálním prostředí areálu Dolních Vítkovic. A má opravdu nabitý program v čele s DESTRUCTION, CREMATORY a BRAINSTORM!

Kupte si vstupenky za speciální cenu na Sparkshopu!

Německé legendy DESTRUCTION přijedou zaburcovat všemi trubkami a komíny v areálu svým pravým a neotesaným thrash metalem. S nimi dorazí i jejich krajané CREMATORY, kteří naopak zahalí své okolí gotickým metalem do temnoty. A do třetice další německá kapela BRAINSTORM festival osvěží svižnými powermetalovými melodiemi.

Do Ostravy zavítají i fenomenální Řekové ROTTING CHRIST, aby nám zvěstovali blackmetalová tajemství. Velké zpestření festivalu bude návštěva až z Japonska, odkud pochází kapela LOUDNESS. Svým naspeedovaným glam metalem připomene divoká 80. léta. Z českých luhů a hájů povstane CITRON, který přijede se svojí speciální show věnované 30. výročí vydání alba „Radegast“.

Můžete se těšit i na další kapely a interprety. Vystoupí FORREST JUMP (CZ),MALIGNANT TUMÖUR (CZ), PANOPTIKO (CZ), zpěvačka LeRa, BLACK SONIC PEARLS (RU), CHONTARAZ (NO), AMALGAMA (RU), IZNUTRI (RU), MOTÖRGANG (CZ) nebo BASTARD (CZ).

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
03.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace