Nový Spark
venku od 1. prosince
Německé festivaly Rock Im Park a Rock Am Ring odhalují celý line-up příštího ročníku!

Německé festivaly Rock Im Park a Rock Am Ring odhalují celý line-up příštího ročníku!

Duo německých festivalů Rock Im Park a Rock Am Ring se příští rok koná v termínu 7. - 9. 6. 2024 a láká na headlinery GREEN DAY, DIE ÄRZTE, MANESKIN, AVENGED SEVENFOLD, BILLY TALENT, BROILERS, KRAFTKLUB, PARKWAY DRIVE, QUEENS OF THE STONE AGE a mnoho dalších.

Aby se hudební nadšenci nemuseli rozmýšlet, tak sourozenecké duo německých fetivalů Rock Im Park a Rock Am Ring odtajnilo rovnou kompletní sestavu. Mezi headlinery je hned devět jmen, přijedou GREEN DAY, DIE ÄRZTE, MANESKIN, AVENGED SEVENFOLD, BILLY TALENT, BROILERS, KRAFTKLUB, PARKWAY DRIVE, QUEENS OF THE STONE AGE. Jenže to není ani zdaleka všechno. Mezi dalšími vystupujícími jsou BABYMETAL, BAD OMENS, ELECTRIC CALLBOY, MACHINE HEAD, BEARTOOTH, KREATOR, DROPKICK MURPHYS, KVELERTAK, PENDULUM, ROYAL REPUBLIC, UNDEROATH, ATREYU, BODY COUNT, FEAR FACTORY, HATEBREED, THY ART IS MURDER, WHILE SHE SLEEPS, ENTER SHIKARI, GUANO APES, FIT FOR A KING, NECK DEEP, ROYAL BLOOD, WARGASM, SKINDRED a návštěvníky čeká ještě spousta dalších kapel.


Pozornost láká i COREY TAYLOR, který nedávno vydal druhou sólovou desku. V projektu ASINHELL se představí frontman VOLBEAT Michael Poulsen. V projektu CROSSES se zase ukáže frontman DEFTONES Chino Moreno. Lahůdkou bude taky vystoupení formace DOGSTAR, kde drtí basu oblíbený herec Keanu Reeves. Fanoušci jistě ocení i show znovuobnovených MUDVAYNE.


Program festivalů je vskutku pestrý. Zatímco v minulých letech se odhaloval postupně, letos ho pořadatelé odtajnili rovnou celý, což je zajímavá taktika. Dvojice německých festivalů se klasicky koná začátkem června, konkrétně během víkendu od 7. do 9. června 2024. Rock Im Park se tradičně uskuteční na Zeppelinfield v Norimberku a Rock Am Ring zase na okruhu Formule 1 v Nürburgringu. Lístky na festivaly včetně kempování se momentálně prodávají za cenu 249 Euro. Pro více informací můžete navštívit weby jednotlivých festivalů po kliknutí na odkazy níže.

Rock Im Park

Rock Am Ring

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace