Nový Spark
venku od 1. července
Festival Benátská! s Impulsem představí to nejlepší z české a slovenské hudební scény

Festival Benátská! s Impulsem představí to nejlepší z české a slovenské hudební scény

Benátská! s Impulsem, festival odehrávající se pod Ještědem, se vrací po dvouleté vynucené pauze. Nabídne už tradičně nejen známá jména mainstreamové scény jako je Paľo Habera a TEAM, OLYMPIC, ARAKAIN, CHINASKI, DIVOKEJ BILL, ŠKWOR či MIRAI, ale i hvězdy, které ocení zejména mladí posluchači.

Ve Stanu Rádia Impuls se představí například vítěz kategorie Objev roku Českého slavíka 2021 Michal Horák, zpěvák Jakub Děkan se svou skupinou, Lipo, či Sebastian.

Michal Horák se na Benátské! s Impulsem představí v rámci pátečního programu. „Benátská bude určitě super, je to jedna z největších akcí našeho koncertního léta, tudíž už tam nejspíš kromě houslisty Adama naklušu i s celou kapelou. Neskromně si myslím, že je nač se těšit.“ říká loňský Objev roku Českého slavíka.

Prostor pro mladé talenty je už festivalovou tradicí. „Jsme největší festival mainstreamové hudby u nás, mezi návštěvníky je i spousta mladých lidí. Proto je již několik let program na jedné ze stageí (letos je to velký ‚Stan Rádia Impuls‘) určen právě jim, a to i proto, že mladé hvězdy mají právě v Liberci silnou základnu. Mám radost, že stále vzrůstající zájem mladých o náš festival svědčí o tom, že se nám to snad daří,“ vysvětluje spolumajitel festivalu a frontman skupiny DOCTOR P.P. Petr Pečený.

Poslední dva týdny mají fanoušci možnost nakoupit lístky na Benátskou za zvýhodněné ceny. Celofestivalová vstupenka do konce května vyjde na 1 890 korun. Jednodenní vstupenky je potom možné koupit za 890 korun na čtvrteční program, na zbývající dva dny stojí jednodenní vstup do konce tohoto měsíce 1190 korun.

Návštěvníci se mohou spolehnout na vysoký standard, kterým je celý festival pod Ještědem vyhlášený. Pořadatelé si totiž zakládají na udržovaném prostředí s kvalitním zázemím. Tentokrát je možnost zarezervovat si i místo ve stanovém městečku.

Pro děti je připraven bohatý doprovodný program, který dotváří atmosféru rodinného festivalu. Návštěvníci ocení také dostatek parkovacích ploch, stejně tak jako výbornou obslužnost hromadné dopravy přímo z centra Liberce. Následně bude ze zmíněných parkovišť rovněž možná doprava do areálu populárním festivalovým vláčkem.

Festival dobré nálady Benátská! s Impulsem proběhne 28. 7. – 31. 7. 2022 v Liberci v areálu Vesec.

Více informací a vstupenky na www.benatska.cz

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace