Nový Spark
venku od 2. května
Benátská! s Impulsem: Fanoušci dostanou šanci setkat se s Chrisem Normanem

Benátská! s Impulsem: Fanoušci dostanou šanci setkat se s Chrisem Normanem

Několik návštěvníků blížícího se festivalu Benátská! s Impulsem dostane unikátní možnost se osobně setkat s hlavní hvězdou tohoto ročníku – legendárním britským rockovým zpěvákem Chrisem Normanem.

Setkání s Chrisem Normanem, jehož ikonický chraplák čeští fanoušci znají ze skladeb, jako jsou „Midnight Lady“ nebo „Living Next Door To Alice” proběhne před jeho pátečním vystoupením. „Do Česka se vždycky hrozně rád vracím, a proto se těším, že se s několika mými fanoušky budu moct osobně pozdravit a popovídat. Především se ale nemůžu dočkat energie, která má být na Benátské! přímo elektrizující,“ říká Chris Norman.

„O takzvané meet & greet byl už v minulých letech obrovský zájem. Možnost setkat se s takovou legendou, jakou Chris Norman, je ale myslím naprosto ojedinělá. Samozřejmě bychom hrozně rádi vyhověli všem, kteří by se s Chrisem chtěli osobně potkat, což logicky nejde. Ale věřím, že jim to plně vynahradí jeho koncert,“ říká spolumajitel festivalu a frontman formace DOCTOR P.P. v jedné osobě Petr Pečený.

O možnost setkat se s Chrisem Normanem budou fanoušci moci soutěžit na sociálních sítích Benátské! s Impulsem, Rádia Impuls a televize Prima.

Začátek už 29. ročníku Benátské! s Impulsem bude prakticky výhradně ve slovenské režii, ne náhodou organizátoři čtvrteční program pojmenovali Slovenský večer. Jako úplně první na hlavní stage vystoupí Vašo Patejdl. Na třech pódiích pak v průběhu festivalu vystoupí mladé české talenty, ale i zaběhnuté rockové kapely jako DOGA, HARLEJ, KRUCIPÜSK, TURBO a další.

Benátská! s Impulsem opět získala záštitu hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a primátora Liberce Jaroslava Zámečníka. Už 29. ročník tradičního festivalu dobré nálady proběhne 27.7.–30.7.2023 v Liberci ve sportovním areálu Vesec.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace