Nový Spark
venku od 3. června

SPARK FRESH BLOOD 2014 - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

SPARK FRESH BLOOD - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

Hlasování je prodlouženo až do 31. července 2014!

JAK NA TO?

Je to jednoduché: na svém chytrém telefonu si najdi v AppStoreu nebo Google Play aplikaci KluBBy, následně v aplikaci vyhledej svoji oblíbenou kapelu, která se soutěže účastní, a dej jí hlas jedním ťuknutím prstu!

Hlasuj do 31/07/2014, postupují 4 kapely s nejvíce hlasy, které doplní 8 jmen vybraných odbornou porotou, která budou oznámena 02/07/2014.

Aplikaci Klubby stáhneš zde:

AppStore:

ZDE>>>


Android/Google Play:

ZDE



Semifinalisté Spark Fresh Blood 2014

All The Secrets Inside - bandzone.cz/atsi
April Weeps - bandzone.cz/aprilweeps
Ascendancy - bandzone.cz/ascendancy
Attack The Hero - bandzone.cz/attackthehero
Awrizis - bandzone.cz/awrizis
Brainscan - http://bandzone.cz/brainscan
Corposant - bandzone.cz/corposant
Eponine - bandzone.cz/eponine
Exorcizphobia - bandzone.cz/exorcizphobia
F.O.B. - bandzone.cz/fob
KaaK bandzone.cz/kaak
Loco Loco - bandzone.cz/locoloco
Mike On Fashion - bandzone.cz/mikeonfashion
Misty Ways - bandzone.cz/mistyways
One Second Hotel bandzone.cz/onesecondhotel
Pawnshop - bandzone.cz/pawnshop
Pigs In The Living Room - bandzone.cz/pitlr
Portikus - bandzone.cz/portikus
Preternatural - bandzone.cz/preternatural
Proximity - bandzone.cz/proximity
Renaissense - bandzone.cz/renaissense
Sabot-Age - bandzone.cz/sabot
Six Between bandzone.cz/sixbetween
Suffer Age - bandzone.cz/sufferage
Sweet Leopard - bandzone.cz/sweetleopard
Symbiosis - bandzone.cz/symbiosisproject
The Matrones - bandzone.cz/thematrones
Unaffected Evolution - bandzone.cz/unaffectedevolution
Unborn - bandzone.cz/unborn
We Came From Horror - bandzone.cz/wecamefromhorror


Více o Spark Fresh Blood najdete ZDE , plné znění pravidel soutěže.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace