Nový Spark
venku od 2. května
Spark Fresh Blood 2015 představuje: DIVERGENCE + EMBRACE THE DARKNESS

Spark Fresh Blood 2015 představuje: DIVERGENCE + EMBRACE THE DARKNESS

Spark Fresh Blood 2015 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

7) DIVERGENCE


Čtveřice z Bratislavy, která vystupuje jako DIVERGENCE, svůj žánr na Bandzone označila jako „schlager-violence“ a do nástrojového obsazení uvedla takové inštrumenty jako jsou harfa či hrnce a kartony. Ale ničeho se nebojte, jestli jste v minulosti přišli do styku s progresivně laděnými DISCONCRETE, z nichž se současná sestava DIVERGENCE vyvinula, dobře víte, že ani s tím avizovaným jódlováním zpěváka Pidriho to není tak horké. A máte-li rádi djentově zvonící kytary, určitě oceníte, že chlapi své aktuální EP „Schlager Violence: This Time It´s for Free“ nabízejí k bezplatnému stažení.
http://bandzone.cz/divergencesk


8) EMBRACE THE DARKNESS


Kuřimští EMBRACE THE DARKNESS jsou jednou ze služebně – i věkem – nejmladších formací, které se do semifinálové třicítky Spark Fresh Blood probojovaly. Tedy skutečně „fresh“. Na jejich tvorbě to ale znát není, chlapi mají postupy melodického death metalu naposlouchané perfektně a ještě k tomu své skladby oživují houslemi. Jestli máte tak jako oni rádi formace typu INSOMNIUM či DRACONIAN, rozhodně to s nimi zkuste! Ostatně, i když mají na Bandzone uploadnuté pouze dva songy, na postup do semifinále jim to stačilo. I to o něčem vypovídá...
http://bandzone.cz/embracethedarkness


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2015 najdete zde

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace