Nový Spark
venku od 31. prosince
Spark Fresh Blood 2016 představuje: DRUNK WITH PAIN + INFINITY

Spark Fresh Blood 2016 představuje: DRUNK WITH PAIN + INFINITY

Spark Fresh Blood 2016 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

11) DRUNK WITH PAIN


Jestliže je Spark Fresh Blood 2016 soutěží určenou pro mladé, talentované a ambiciózní spolky, pak jsou v jejím semifinále melodičtí deathmetalisté DRUNK WITH PAIN zcela po právu. Tahle kapela má tah na branku jako málokterá jiná a to nejen ten hudební. Chlapi chtějí, aby o nich bylo slyšet, a taky se jim to daří. Jejich loni vydanému debutu „Hail the Monsters“ se vydatně věnovali už kolegové z Fakker!a a naposledy na sebe DRUNK WITH PAIN upozornili v jiné hudební soutěži, MetalGate Massacre, v jejímž právě skončeném ročníku se stali absolutními vítězi! Taky Spark drží venezuelskému rodákovi Juanu Hernándezovi a jeho kumpanii palce!


http://bandzone.cz/drunkwithpain


12) INFINITY


Hned několik zástupců z Ostravy a Brna v semifinále Spark Fresh Blood 2016 dokládá, že na Moravě mají pro tvrdou muziku cit, nejinak je tomu i v případě INFINITY pocházejících právě z jihomoravské metropole. Pětice fungující cca tři roky se do své tvorby nezdráhá infiltrovat porci elektroniky, hlavně se však drží klasického nástrojového obsazení – dvě kytary, baskytara, bicí – a staví nejen na tvrdosti, ale i melodiích zvýrazněných českými texty. Zatím to INFINITY táhnou bez albového záseku, ale skladeb mají v repertoáru dostatek, takže co není, jistě brzy bude…


http://bandzone.cz/infinitymetal


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2016 najdete zde

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?