Nový Spark
venku od 2. října

Spark Fresh Blood 17/10/2013 České Budějovice

Spark Fresh Blood: ALL THE SECRETS INSIDE a THE VACANT EYES - 17. 10. 2013, České Budějovice, Velbloud

Druhý finálový večer Spark Fresh Blood se odehrával v budějovickém klubu Velbloud, v prostorách s útulnou a přátelskou atmosférou.

Na scéně se jako první představili krumlovští (čili v zásadě místní) ALL THE SECRETS INSIDE, kteří zaplněný sál čtyřicet minut bavili svým pojetím moderního death metalu s příchutí core.

Hoši koncert zbytečně neprotahovali dlouhými proslovy a přední řady rozehřáli natolik, že asi po čtvrtině setlistu byli vidět první headbangeři. Zvuk zněl na klubové prostředí slušně, avšak trochu se zhoršil při druhé kapele THE VACANT EYES.

Jejich show to ale na kouzlu neubralo. Pražané předvedli propracovaný progresivní technický metal plný naštvanosti a melancholie. Nejednalo se ale o nic utahaného, nýbrž o hlasitý výbuch deprese v té nejlepší podobě.

Frontman skoro celý koncert odzpíval v publiku pod pódiem, což pomáhalo udržovat blízký kontakt s posluchači. Pochvala patří jak jeho technice zpěvu, tak vyhranosti celé skupiny. Stejně jako z předchozí party z ní byla znát určitá profesionalita a řada zkušeností.

Celý večer se tedy nesl ve znamení kvalitního moderního metalu s vysokým nasazením. Potom co THE VACANT EYES dohráli a vše se sbalilo, vydali jsme se vstříc další štaci Spark Fresh Blood. Ta nastává už v** pátek 18. 10. v opavském KD Na Rybníčku**. O svých kvalitách vás budou přesvědčovat brněnští AIVN’S NAKED TRIO se vsetínskými ASCENDANCY.

Odkazy:

Mighty Bar Velbloud

All The Secrets Inside

The Vacant Eyes

Jirka Štraub

FOTO: Libor FOUSEK

PhotoEdit: Šárka Gebhardt.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace