Nový Spark
venku od 1. října
Spark Rock Party Special - 14.5.2013, Hard Rock Cafe, Praha

Spark Rock Party Special - 14.5.2013, Hard Rock Cafe, Praha

SPARK ROCK PARTY SPECIAL DOGA

Úterý 14. května v 19:00 Hard Rock Cafe Praha Malé náměstí 3, Praha 1

VSTUP ZDARMA!

Rockový magazín Spark a pražské Hard Rock Cafe pro všechny fanoušky rockové hudby přichystalo speciální edici oblíbeného večírku zvaného Spark Rock Party. SPARK ROCK PARTY SPECIAL se uskuteční v úterý 14. května od 19:00 a máte se skutečně na co těšit. Živě zahraje dnes už legendární skupina Doga a kromě obvyklých radostí jako jsou zlevněné pivo a starší čísla Sparku zdarma pro registrované se chystá také velice speciální tombola. Hlavní cenou totiž bude zájezd pro dvě osoby na slavný festival Hard Rock Calling v hodnotě 5000 amerických dolarů, tedy téměř 100 000 Kč!!! Festival se uskuteční 29. a 30. června v Queen Elizabeth Olympic Parc v Londýně a tuto báječnou cenu můžete získat pouze při osobní účasti na Spark Rock Party Special!

Populární čtveřice DOGA slaví v letošním roce čtvrtstoletí na tvrdě rockové scéně. V rámci tohoto významného výročí se během první poloviny roku 2013 uskuteční obsáhlé turné skupiny, včetně unikátních společných vystoupení s neméně legendární americkou skupinou Skid Row nebo koncertu na slovenském festivalu Topfest, kde vystoupí před totální ikonou Iron Maiden. Magazín Spark je hlavním mediálním partnerem tohoto turné a je nám velkou ctí přivítat skupinu také na Spark Rock Party, která si přízvisko speciální zaslouží jistě i díky její. DOGA má za dobu své existence na kontě 8 řadových alb a během výročních koncertů nepochybně zazní průřez všech největších hitů napříč 25 lety kariéry, přičemž slibuje při sestavování playlistu sáhnout i hlouběji do své historie, aby si na své přišli i pamětníci. Během tohoto turné by mělo přijít na svět i zbrusu nové DVD + CD, které bude obsahovat live záznam vystoupení z posledního ročníku festivalu Noc plná hvězd a další bonusy. Festival Hard Rock Calling se letos uskuteční v Queen Elizabeth Olympic Parku v Londýně a vystoupí na něm například Bruce Springsteen se svým E Street Bandem, The Black Crowes, Kasabian, Alabama Shakes nebo Paul Weller a mnozí další. Vylosovaný výherce obdrží kompletně hrazený výlet pro dvě osoby na jeden z největších evropských festivalů v hodnotě 5 000 USD. V rámci této sumy jsou hrazené letenky, ubytování, výlet po anglické metropoli a pochopitelně také vstupy na celý festival. Taková příležitost se naskytne jednou za život!

Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer o polovinu levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly, tentokrát o skutečně speciální cenu. Začínáme v 19:00 a vstup je pochopitelně ZDARMA!

www.spark-rockmagazine.cz www.dogamusic.cz
www.hardrock.com
www.hardrockcalling.co.uk

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace