Nový Spark
venku od 29. března
Spark Rock Party Special - 14.5.2013, Hard Rock Cafe, Praha

Spark Rock Party Special - 14.5.2013, Hard Rock Cafe, Praha

SPARK ROCK PARTY SPECIAL DOGA

Úterý 14. května v 19:00 Hard Rock Cafe Praha Malé náměstí 3, Praha 1

VSTUP ZDARMA!

Rockový magazín Spark a pražské Hard Rock Cafe pro všechny fanoušky rockové hudby přichystalo speciální edici oblíbeného večírku zvaného Spark Rock Party. SPARK ROCK PARTY SPECIAL se uskuteční v úterý 14. května od 19:00 a máte se skutečně na co těšit. Živě zahraje dnes už legendární skupina Doga a kromě obvyklých radostí jako jsou zlevněné pivo a starší čísla Sparku zdarma pro registrované se chystá také velice speciální tombola. Hlavní cenou totiž bude zájezd pro dvě osoby na slavný festival Hard Rock Calling v hodnotě 5000 amerických dolarů, tedy téměř 100 000 Kč!!! Festival se uskuteční 29. a 30. června v Queen Elizabeth Olympic Parc v Londýně a tuto báječnou cenu můžete získat pouze při osobní účasti na Spark Rock Party Special!

Populární čtveřice DOGA slaví v letošním roce čtvrtstoletí na tvrdě rockové scéně. V rámci tohoto významného výročí se během první poloviny roku 2013 uskuteční obsáhlé turné skupiny, včetně unikátních společných vystoupení s neméně legendární americkou skupinou Skid Row nebo koncertu na slovenském festivalu Topfest, kde vystoupí před totální ikonou Iron Maiden. Magazín Spark je hlavním mediálním partnerem tohoto turné a je nám velkou ctí přivítat skupinu také na Spark Rock Party, která si přízvisko speciální zaslouží jistě i díky její. DOGA má za dobu své existence na kontě 8 řadových alb a během výročních koncertů nepochybně zazní průřez všech největších hitů napříč 25 lety kariéry, přičemž slibuje při sestavování playlistu sáhnout i hlouběji do své historie, aby si na své přišli i pamětníci. Během tohoto turné by mělo přijít na svět i zbrusu nové DVD + CD, které bude obsahovat live záznam vystoupení z posledního ročníku festivalu Noc plná hvězd a další bonusy. Festival Hard Rock Calling se letos uskuteční v Queen Elizabeth Olympic Parku v Londýně a vystoupí na něm například Bruce Springsteen se svým E Street Bandem, The Black Crowes, Kasabian, Alabama Shakes nebo Paul Weller a mnozí další. Vylosovaný výherce obdrží kompletně hrazený výlet pro dvě osoby na jeden z největších evropských festivalů v hodnotě 5 000 USD. V rámci této sumy jsou hrazené letenky, ubytování, výlet po anglické metropoli a pochopitelně také vstupy na celý festival. Taková příležitost se naskytne jednou za život!

Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer o polovinu levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly, tentokrát o skutečně speciální cenu. Začínáme v 19:00 a vstup je pochopitelně ZDARMA!

www.spark-rockmagazine.cz www.dogamusic.cz
www.hardrock.com
www.hardrockcalling.co.uk

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
21.04. Backyard Babies
21.04. Suffication, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
24.04. Casey, Gatherers, Acres
25.04. Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel, Darkrise
25.04. Metalománie
26.04. Hypnos
26.04. Frog Leap
28.04. Vulture Industries, Helheim, Madder Mortem, Caelestia
28.04. Citron, Tublatanka
30.04. Cradle of Filth, The Spirit
A co FAKKER!?