Nový Spark
venku od 1. prosince
Nové album SABATON je jejich nejrozmanitější nahrávkou!

Nové album SABATON je jejich nejrozmanitější nahrávkou!

SABATON udeří v srpnu a to s novým albem „The Last Stand“. Novinka vychází přesně 19. srpna. A my už jsme jí slyšeli! O víkendu se ve švédském Stockholmu konala novinářská premiéra, na které Spark nemohl chybět. Velké očekávání potvrdila i velká novinářská účast. Dorazilo přes pětadvacet hudebních žurnalistů z celého světa. Už teď můžeme prozradit, že novinka je nejrozmanitějším albem v historii SABATON. Nečekejte druhé „Heroes“. Kapela se tentokrát vydala napříč časem a zhudebnila bitvy od starověku až po Studenou válku. Album je pompézní, místy epické a SABATON se i částečně vrací ke zvuku z nahrávek „Art Of War“ a „Carolus Rex“.

Producentem desky je jako v předchozích dvou případech Peter Tägtgren (PAIN, HYPOCRISY). Právě v jeho studiu novinka vznikala. Peter na novinářské premiéře nechyběl a prohodil s námi na kameru pár slov.

(nezapomeňte si zapnout české titulky)

Sledujte dál Spark TV, protože pro vás chystáme rozhovory jak s Joakimem Brodénem tak i s oběma kytaristy. Joakim vám například popíše, že v jedné ze skladeb bicí nahradily kulomety, děla a šavle. Jinými slovy rytmus SABATON udávaly skutečné zbraně. Mimochodem nových písniček bude celkem jedenáct.

Přihlašte se k odběru videí Spark TV a sledujte exkluzivní rozhovory a reporty.Každý týden nová videa. To vše zadarmo a s českým překladem. Klikni na obrázek.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace