Nový Spark
venku od 2. října
SQUASH BOWELS končí

SQUASH BOWELS končí

Minulé pondělí se s námi rozloučila poslká goregrind trojce SQUASH BOWELS, která po 22 letech ukončuje aktivitu. Prohlášení kapely zní takto: „Po více jak dvaceti letech aktivity, jsme dnes [19.11.2016] odehráli náš poslední koncert v dějinách. Byla pro nás nesmírná čest, že jsme mohli za ty roky hrát pro naše fans téměř po celém světě. Děkujeme všem, kteří nás podporovali a věřili v to, co děláme. Bez vás bychom to takhle daleko nedotáhli! Někdy zkrátka něco začne, a pak něco skončí... Určitě se s vámi shledáme na koncertech, ale tentokrát po vašem boku a z té druhé strany pódia.“ A záznam z posledního koncertu můžete shlédnout zde:

SQUASH BOWELS se za svou kariéru probojovali mezi nejzvučnější jména středoevropské goregrind scény a na svůj účet si připsali šest dlouhohrajících alb, dvě EPčka a celou hromadu splitek. Kapela udělala undergroundem solidní vlny již v raných dobách své existence, kdy vydali nyní kultovní splitko „Dreams Come True... in Death“ s MALIGNANT TUMOUR a poté se dělili o kotouč s grind velikány jako DISGORGE (mex), COCK AND BALL TORTURE či BIRDFLESH. Já poprvé SQUASH BOWELS objevil, když jsem si někdy dávno na koncertě naprosto impulzivně koupil jejich druhou řadovku „The Mass Rotting - The Mass Sickening“, protože jsem si tehdy procházel obdobím největšího goregrind fanatismu a ten obal s otevřenou lebkou na mě udělal velký dojem. Kapela poté sice upustila od šokujících vizuálů, ale zato nabrousila samotnou brutalitu hudby a vytáhla se s peckami jako „No Mercy“ či „Grindcoholism“, jenž patří mé oblíbené alba. Na počest to rozpatle pořádně nahlas!

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace