Nový Spark
venku od 1. června
Startuje Spark Fresh Blood 2017!

Startuje Spark Fresh Blood 2017!

Jak se stalo již milou tradicí, i tento rok vyhlašuje Spark ve spolupráci s pivovarem Budvar a hudebním serverem bandzone.cz soutěž mladých českých a slovenských kapel Spark Fresh Blood. Minulý ročník 2016 skončil 7. 4. akcí Den Sparku . V rámci této vynikající sportovně-hudební akce svedlo fotbalové družstvo Sparku bitvu s FC Jihočeskými metalisty, proběhla ochutnávka tankového Budvaru a večer v klubu Velbloud zazněly libé tóny vítězů CRUADALACH a hostů z F.O.B. a HEADFIRE. Ročník 2016 je tedy za námi a před námi stojí nový ročník, nové cíle a nové výzvy.

Ročník 2017 přinese změny v systému hlasování. Přihlašovat se smí kapely, které nahrály minimálně EP, které není starší roku 2015 a které se neumístily na prvním místě v některém z předchozích ročníků. Soutěž bude rozčleněna na čtyři po sobě jdoucí fáze.

V první fázi se kapely budou přihlašovat prostřednictvím svého profilu na bandzone.cz. U každého profilu se objeví tlačítko „zúčastnit se soutěže Spark Fresh Blood“ po jehož rozkliknutí bude kapela přihlášena.

Ve druhé fázi vybere odborná porota Sparku 30 semifinalistů.

Třetí fáze je klíčová, v ní budete vy fanoušci hlasovat pro kapely hned na třech platformách. Za prvé na webu Sparku, ze kterého vzejdou čtyři finalisté. Za druhé na bandzone.cz, ze kterého se kvalifikuje jeden finalista. A rovněž na aplikaci KluBBy, ze které vzejde také jeden finalista.

Do finálového kola tedy celkově postoupí 6 kapel. Z nich se ve čtvrté fázi, tedy na Velkém finálovém koncertě, vyberou celkoví vítězové Spark Fresh Blood 2017. Tento ročník se rozdají dvě ceny, Cena Sparku a Hlas lidu, které udělí jednak odborná porota a jednak hlasování návštěvníků Velkého finálového koncertu.

Harmonogram 2017
1. 6.- 1. 7. – přihlašování kapel prostřednictvím bandzone.cz
1. 7. – 15. 8. – porota Sparku vybere z přihlášených kapel 30 semifinalistů
15. 8. – 15. 9. – probíhá hlasování o 6 finalistů. Postoupí první čtyři z ankety na webu Sparku, jeden z ankety na bandzone.cz a jeden z hlasování v aplikaci KluBBy.
Přelom září/říjen – Velký finálový koncert

Předpokládané ceny pro vítěze Ceny Sparku a Hlasu lidu - podporu magazínu Spark na celý rok 2018 - rozhovory, recenze, webová podpora - věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar - věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam - sleva na lisování CD u firmy Fermata - sleva na tištění merche

Předpokládané ceny 3. až 6. místo - věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar - věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam - sleva na tištění merche

Pravidla soutěže


Stránka soutěže na Bandzone.cz a přehled přihlášených kapel zde


Plná pravidla soutěže si můžete prohlédnout zde


Průběh minulého ročníku můžete sledovat zde

Neváhejte přihlašovat svou kapelu či projekt a pokud žádnou nemáte, sledujte Facebook a web Sparku a hlasujte pro své oblíbence. Stay Heavy!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace