Nový Spark
venku od 1. června
STATIC-X posmrtně podruhé, mrkněte na animovaný klip „Z0mbie“

STATIC-X posmrtně podruhé, mrkněte na animovaný klip „Z0mbie“

STATIC-X na 26. ledna ohlásili vydání alba „Project Regeneration: Vol. 2“, tedy druhého dílu posmrtného projektu obsahujícího údajně poslední kompozice a vokály, které po sobě zanechal lídr kapely Wayne Static, od jehož smrti příští rok uplyne deset let.

Po otvíráku „Stay Alive“ z kolekce nyní sdílejí druhou ukázku v podobě skladby „Z0mbie“. Dočkala se i animovaného videoklipu, pod kterým je podepsán Edsel Dope z DOPE, jenž je všeobecně považován i za nového frontmana STATIC-X vystupujícího pod maskou a s přezdívkou Xer0.

Zbytek sestavy je tvořen spoluhráči z éry debutového alba „Wisconsin Death Trip“ (1999), basistou Tonym Camposem, kytaristou Koichi Fukudou a bubeníkem Kenem Jayem.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo