Nový Spark
venku od 1. září
STATIC-X připomínají novou skladbou varovný příběh Wayna Statica

STATIC-X připomínají novou skladbou varovný příběh Wayna Statica

Industrial metalové ikony STATIC-X sdílí jednu z posledních skladeb, na které se podílel jejich frontman Wayne Static ještě před svojí smrtí. Společně s videem chtějí upozornit na možné fatální následky užívání návykových látek.

Jedná se o skladbu „Stay Alive“, ve které se Wayne vyrovnává se svými největšími démony – drogami a alkoholem. Ještě palčivější než samotný název skladby je klip, složený ze záběrů z natáčení videa k Staticově sólo skladbě „Assassins of Youth“.

„Věděli jsme, že pokud skladbu vydáme, nevyhneme se ani mluvení o tomto těžkém tématu,“ říká baskytarista kapely Tony Campos. „Z prvního návrhu videa jsme spoustu scén odstranili, protože bylo velmi náročné je sledovat. Ale jakkoliv temné toto umělecké dílo je, jedná se o velmi upřímnou prezentaci toho, čím Wayne byl. Doufám, že když ho lidé uvidí, pochopí varovný příběh, kterým se Waynův život nakonec stal, a dokážou se vyhnout některým z těchto nástrah.“

Wayne Static zemřel v roce 2014, tři dny před jeho 49. narozeninami. Na vině byla směs alkoholu a drog.

STATIC-X vydají 3. listopadu album „Project Regeneration: Vol. 2“, sbírku třinácti dříve nevydaných skladeb, na kterých se podílel zesnulý zpěvák Wayne Static.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace