Nový Spark
venku od 1. června

Stephen Pearcy opustil RATT, ale klidně prý s kapelou nahraje ještě jedno album...

Ve čtvrtek jsme psali o tom, že zpěvák Stephen Pearcy se rozhodl opustit RATT, podle něj to však neznamená, že kapela společně nenatočí ještě nějaké album. Mimo jiné proto, aby dostála smluvním závazkům vůči vydavatelství Loud & Proud Records. „Jen by to neproběhlo klasickým způsobem, že kapela půjde společně do studia a tak dále. S kapelou už prostě hrát nebudu,“ vysvětluje Pearcy. „S Warrenem (DeMartini, kytarista) jsme ale dokonce před pár měsíci napsali společný song. Pokud by to měla být ta poslední věc, kterou vydáme, v pohodě. Řekl jsem, že to album udělám. S kapelou už ale nechci mít nic společného. To je mé poslední slovo.“ Zdá se, že o RATT tedy ještě uslyšíme, navíc Pearcy v současnosti připravuje svou novou sólovku...

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo