Nový Spark
venku od 1. září
SUFFOCATION ruší evropské turné, na Obscene Extreme nevystoupí

SUFFOCATION ruší evropské turné, na Obscene Extreme nevystoupí

Deathmetaloví veteráni SUFFOCATION ruší pár dní před jeho plánovaným začátkem své letní evropské turné. Nedorazí tak ani na festival Obscene Extreme do Trutnova. Kapela své rozhodnutí zdůvodňuje „extrémní fyzickou zátěží“, kterou pro ni představovaly koncerty nedávno skončené a jež prý vyústila dokonce ve zranění.

SUFFOCATION na Sparkshopu

„Ačkoli nikdy není naším záměrem rušit jakékoli turné, zdraví členů kapely je klíčové pro to, abychom mohli fungovat ve zbytku roku a je nutné, aby si tito členové náležitě odpočinuli a zotavili se ze svých zranění, která během turné utrpěli. Fyzická zátěž, kterou si turné žádá na tělech hudebníků, se projevuje mnoha způsoby, které nemůžeme ovlivnit. Do konce roku toho máme hodně rozdělaného, včetně psaní a dokončování našeho nového alba, a těšíme se, až se vrátíme do jednoho z našich oblíbených teritorií a k fanouškům v EU/Velké Británii a přivezeme vám SUFFOCATION v plné síle a budeme moct společně zapařit,“ uvedla kapela na sociálních sítích.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace