Nový Spark
venku od 2. dubna
SUM 41 rozjíždějí svou poslední jízdu ve Vegas. Představují nové album i videoklip

SUM 41 rozjíždějí svou poslední jízdu ve Vegas. Představují nové album i videoklip

Punkrockoví SUM 41 před nějakým časem oznámili, že na hudební scéně končí. Loučí se ale opravdu ambiciózně s novým albem „Heaven :x: Hell“, které právě vyšlo. Navíc představují i nový klip k songu „Dopamine“, který nás vezme na párty v Las Vegas.

Albová novinka „Heaven :x: Hell“ je rozdělena na dvě části, z nichž „Heaven“ obsahuje deset pop-punkových skladeb sršící neutuchající energií, zatímco „Hell“ se skládá z deseti heavymetalových hymen s palčivými sóly a thrashujícími riffy. Inovativní zvuk a bezkonkurenční hudební dovednosti na pomezí popu, punku a metalu dokazují, že SUM 41 jsou 27 let po založení kapely skutečnými průkopníky a stále stojí na špici. A tam se podle nich má skončit.

Nové dvojalbum „Heaven :x: Hell“ koupíte na Sparkshopu!

„Miluji SUM 41, čeho jsme dosáhli a co jsme spolu vydrželi. Tak bych se chtěl rozloučit,“ říká zpěvák Deryck Whibley. „Tolikrát jsme se mohli rozejít. Z nějakého důvodu jsme to nikdy nevzdali, na což jsem hrdý. Teď je ten správný čas od toho všeho odejít. Vkládám veškerou svou energii do toho, co je před námi. Tohle bude největší turné v našich životech a já z něj chci udělat také to nejlepší.“

Doplňte si dopamin novým videoklipem, který zavede diváky do Las Vegas – vrhněte se do kasin, projděte se po Las Vegas Strip, ztraťte se v nekonečném množství hotelů a sledujte, jak se osoba, kterou milujete, provdá za imitátora Elvise.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace