Nový Spark
venku od 1. června
SUM 41 se rozhodli s vydáním nového alba skončit

SUM 41 se rozhodli s vydáním nového alba skončit

Punkrockeři SUM 41 už nějakou dobu pracují na novém albu „Heaven :x: Hell“. Nyní oznámili, že po jeho vydání odjedou poslední turné své kariéry a pak kapelu rozpustí.

„Hraní v SUM 41 nám za těch sedmadvacet let přineslo nejlepší chvíle našich životů. Budeme už navždy vděční našim fanouškům, těm starým i mladším, za jejich podporu. Těžko vyjádřit lásku a obdiv, který k nám chováte a chtěli jsme, ať to slyšíte nejdřív od nás,“ uvedla kapela na úvod svého prohlášení s tím, že další podrobnosti budou „oznámeny už brzy“.

Tedy i to, kdy by album mělo vyjít. Zatím se ví jen to, že „Heaven :x: Hell“ bude ve skutečnosti dvojalbem, jehož každá část nabídne deset skladeb. „První část, ,Heaven‘ je ve stylu pop-punku, jaký jsme hráli v našich začátcích. Ta druhá, ,Hell‘, je spíš tvrdší, navazujíc na náš zvuk z poslední doby,“ uvedl k pojetí materiálu frontman Deryck Whibley.

A tak se zdá, že 12. června v Brně na Výstavišti bude nejspíš (před)poslední příležitost užít si SUM 41 naživo taky v Česku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace