Nový Spark
venku od 2. května
SUM 41 se rozhodli s vydáním nového alba skončit

SUM 41 se rozhodli s vydáním nového alba skončit

Punkrockeři SUM 41 už nějakou dobu pracují na novém albu „Heaven :x: Hell“. Nyní oznámili, že po jeho vydání odjedou poslední turné své kariéry a pak kapelu rozpustí.

„Hraní v SUM 41 nám za těch sedmadvacet let přineslo nejlepší chvíle našich životů. Budeme už navždy vděční našim fanouškům, těm starým i mladším, za jejich podporu. Těžko vyjádřit lásku a obdiv, který k nám chováte a chtěli jsme, ať to slyšíte nejdřív od nás,“ uvedla kapela na úvod svého prohlášení s tím, že další podrobnosti budou „oznámeny už brzy“.

Tedy i to, kdy by album mělo vyjít. Zatím se ví jen to, že „Heaven :x: Hell“ bude ve skutečnosti dvojalbem, jehož každá část nabídne deset skladeb. „První část, ,Heaven‘ je ve stylu pop-punku, jaký jsme hráli v našich začátcích. Ta druhá, ,Hell‘, je spíš tvrdší, navazujíc na náš zvuk z poslední doby,“ uvedl k pojetí materiálu frontman Deryck Whibley.

A tak se zdá, že 12. června v Brně na Výstavišti bude nejspíš (před)poslední příležitost užít si SUM 41 naživo taky v Česku.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace