Nový Spark
venku od 2. dubna
SYMPHONITY zachytili okamžiky svého turné po Evropě na nové album

SYMPHONITY zachytili okamžiky svého turné po Evropě na nové album

Mezinárodní symphonic/power metalisté SYMPHONITY s českými kořeny vydávají živák, který zachycuje atmosféru turné s italskými legendami žánru RHAPSODY OF FIRE. Album „Marco Polo: Live In Europe“ potěší fanoušky už 5. dubna.

Jedná se o první živé album kapely vycházející na CD a DVD. Celková doba záznamu přesáhne dvě hodiny. Nahráno bylo během evropského turné v roce 2023 na podporu italských velikánů RHAPSODY OF FIRE. Obsahuje živé verze písní ze všech tří předchozích studiových alb SYMPHONITY a zachycuje jedinečnou koncertní energii kapely. Album doprovází obal se spoustou fotografií z turné. Mixu se ujal Libor Křivák a masteringu Fredrik Nordström ve studiu Fredman ve Švédsku.

SYMPHONITY na Sparkshopu

K DVD je navíc speciální bonusový disk, představující kompletní vystoupení na domácí půdě kapely ve Zlíně. Obsahuje 40 minut vystoupení a exkluzivní záběry ze zákulisí, rozhovory a také několik videoklipů. Mix zpracoval opět Libor Křivák a masteroval Simone Mularoni v italském Domination Studiu.

Baskytarista Tomáš Sklenář novinku komentuje: „Vsadili jsme na zachování živého charakteru alba bez velkých editací ve studiu, takže audio a video záznam nás zachycuje opravdu naživo. Turné jsme si moc užili. Podílet se na tomto živém albu bylo jako vytvořit knihu vzpomínek pro každého z nás. Je skvělé, že ji teď můžeme sdílet také s našimi fanoušky.“

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace