Nový Spark
venku od 1. června
SYMPHONITY zachytili okamžiky svého turné po Evropě na nové album

SYMPHONITY zachytili okamžiky svého turné po Evropě na nové album

Mezinárodní symphonic/power metalisté SYMPHONITY s českými kořeny vydávají živák, který zachycuje atmosféru turné s italskými legendami žánru RHAPSODY OF FIRE. Album „Marco Polo: Live In Europe“ potěší fanoušky už 5. dubna.

Jedná se o první živé album kapely vycházející na CD a DVD. Celková doba záznamu přesáhne dvě hodiny. Nahráno bylo během evropského turné v roce 2023 na podporu italských velikánů RHAPSODY OF FIRE. Obsahuje živé verze písní ze všech tří předchozích studiových alb SYMPHONITY a zachycuje jedinečnou koncertní energii kapely. Album doprovází obal se spoustou fotografií z turné. Mixu se ujal Libor Křivák a masteringu Fredrik Nordström ve studiu Fredman ve Švédsku.

SYMPHONITY na Sparkshopu

K DVD je navíc speciální bonusový disk, představující kompletní vystoupení na domácí půdě kapely ve Zlíně. Obsahuje 40 minut vystoupení a exkluzivní záběry ze zákulisí, rozhovory a také několik videoklipů. Mix zpracoval opět Libor Křivák a masteroval Simone Mularoni v italském Domination Studiu.

Baskytarista Tomáš Sklenář novinku komentuje: „Vsadili jsme na zachování živého charakteru alba bez velkých editací ve studiu, takže audio a video záznam nás zachycuje opravdu naživo. Turné jsme si moc užili. Podílet se na tomto živém albu bylo jako vytvořit knihu vzpomínek pro každého z nás. Je skvělé, že ji teď můžeme sdílet také s našimi fanoušky.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo